Mám divné pocity

Príspevok v téme: Mám divné pocity
sida55

Začnem tým najhlavnejším a to je pocit, že ma ťahá na jednu stranu, alebo pocit nestability v nohách. Chodievam behať a vždy keď dobežím, mám pocit, že asi odpadnem, nie že by som bola unavená, ale mám strach, že padnem na zem, ako keby som nemala pevnú pôdu pod nohami, ale tieto pocity ma postihnú aj pri hocijakej inej činnosti. Mám teraz skúškové a nedokážem sa sústrediť, mám pocit, že vyskočím z kože, nedokážem si nič zapamätať, všetko ma rozptyľuje aj tá žltá stena v izbe do ktorej čumím po každej prečítanej vete :(
Kôli tomuto sa mi vôbec nedarí robiť skúšky :(.....potom sú to bolesti hlavy, ako keby nejaký tlak, občasné bolesti chrbta, pocit, že mám niečo v krku, minule sa mi stalo, že som nemohla skoro vôbec prehltnúť a občas mi býva ako keby zle od srdca, do toho som mala obdobie kedy som sa vždy v noci zobudila na triašku celého tela, stáva sa mi to občas aj cez deň, problémy s dýchaním, nemôžem sa niekedy ako keby poriadne nadýchnuť, točenie hlavy aj keď ležím..na ďalšie príznaky si v tomto momente nespomenie...ale aj tak je toho dosť :(