Súrne hladam pracu

Príspevok v téme: Súrne hladam pracu
Gogh

Súrne hladam nejaku brigádu. Mam teraz tazke obdobie a potrebujem peniaze aby som sa postavila na nohy. Mam 17 rokov A chcem vyskusat modeling, ale este nie som na to pripravená a potrebujem si zaplatiť angličtinu, posilku, vysokú...ale nechcem uz vyciciavat rodicov. Skúšala som si hľadať všeličo v pohode platené uz si aj myslela ze si nieco nájdem ale nikdy to nevyšlo. Nikdy som nemala ziadnu brigádu a viem ze bez skúsenosti je to tazke nieco najst ale raz predsa musim zacat. Poradne mi nieco prosim, kludne sj nejake pracovne agentúri co casto ponúkajú pracu len tak na 1-2 dni stale inu. Seriózne hlavne.Dakujem pekne:)))

vfh ccc

ked si taka krasna ako si myslis tak na modeling peniaze nepotrebujes. chod makat do tesca alebo inych hypermarketov, alebo zacni robit hostesku promoterku

Gogh

Bola som na castingu elite a postúpila som, bola som uz velakrat v agentúre takze myslim ze to je v pohode. Len ide tu o tu pracu co potrebujem na zdokonalenie vedomosti a postavi aby som sa tomu mohla zacat venovať

agent

len daj pozor aby si nenaletela v zufalosti nejakemu uchylakovi ktory bude s tebou chciet nafotit akty alebo este nieco horsie a to prostituciu. Ak by sa ti niekto len predsa nukal chod na kasting s nejakou dobrou kamoskou ci kamosom alebo clenom rodiny. NIkdy nie sama.