Hanbím sa za priatelku

Príspevok v téme: Hanbím sa za priatelku
Jano8988

ahojte,

chcem sa spytat, ci ste mali uz niekedy taky problem. Som riaditelom medzinarodnej spolocnosti, chodim na kadejake ceremonie, vecierky, slavnosti.. a problem je v tom, ze vacsinou tam kazdy chodi s partnermi.. lenze okruh mojich obchodnych partnerov ma za manzelky/priatelky baby na urovni, pekne ako obzazky, ktore sa o seba staraju.. vacsinou maju aj vysoke skoly.. moja priatelka je len stredoskolsky vzdelana, normalna baba s vacsim zadkom, necvici, ziadna manikura - pedikura, kozmetika.. raz za rok sa da ostrihat v kadernictve.. moc sa nemaluje.. ma taky vztah vyznam?? je mi s nou vynikajuco, rozumieme si, starame sa o seba navzajom, sex super.. ale proste ako nahle ju vytiahnem niekam von, len trpnem nech tam niekoho znameho nestretneme.. a o spominaných vecierkoch uz ani nehovorim.. uz som par krat bol s inymi kamaratkami miesto nej. nepacilo sa jej to, ale nic nehovorila, lebo vedela ze na urovni tej kamaratky sa nevie ani spravat ani vyzerat.. a viem, ze sa na tych podujatiach ani neciti moc dobre, kedze tam po nej vsetci pozeraju.. prosiim radu, rozist sa?? dakujem :)

mmomonna

Ak sa za ňu hanbíš, tak to určite nie je láska. Pokiaľ by si ju miloval, tak by ti ani nenapadlo, aby si za ňu hanbil. A nemyslím si, že kvôli tomu, že má len strednú školu, tak sa nevie v spoločnosti správať. A keď sa nevie sama nalíčiť, tak je najmenej ísť niekde, kde ju namaľujú. Robíš z nej absolútneho neandrtálca, ktorý asi vyšiel z jaskyne a v spoločnosti len stojí ako socha a vydáva neidentifikovateľné zvuky.

Slobodna

Našťastie nebola a ani po tom netúžim. Všade samí snob, obsah žalúdka by som asi neudržala.
Ale tak máš dosť zlatokopiek, ktoré po ničom inom ani netúžia.
Mňa by skôr zaujímalo prečo si vlastne s ňou, keď sa za ňu hanbíš.
Normálne ju zober pred večierkom do nejakého salónu krásy a urobia z nej taký výstavný kus, že sa z toho poserieš. Len aby sa potom nehanbila ona za teba.

Jano8988

tak ale boli ste uz niekedy na takych vecierkoch?? obycajnu babu co sa ani namalovat nevie obliect do 3 tis. siat?

flexiplexi

Vies co, najradsej by som ta nakopala do zadku. Stretnes jednu normalnu babu, ktora neni ako cez kopirak, ale je prirodzena, a ty rozmyslas, ci sa mas rozist? Radim Ti, rozid sa, ona si zasluzi normalneho muza!

Jano8988

no ona ma uz zoznamila so svojimi kamaratkami. aj sa vsade chvali na fb a tak vypisuje, dava fotky a pod.. ale odomna nech toto neziada :(

0vecka

nj mne pride divne ze trpnes pri beznych cinnostiach ... akoze viem to pochopit ak mate nejake posedenie na urovni tak tam fakt nejaka anca nepasuje akoze ak xces na take veci inu tak to by som bral ale ak idete spolu do mesta a trpnes ci tam niekoho nestretnes tak by si sa asi mal rozist imho....

dixit

keby si ju ľúbil, tak by ťa taká hovadina ako hanbiť sa za ňu ani nenapadla. naopak, bol by si na ňu hrdý, a to bez ohľadu na to, či by po nej ostatní divne pozerali alebo nie. ak o nej takto uvažuješ, tak to sa s ňou ozaj radšej rozíď, spravíš jej tým službu