Pritahuju ma starsie zeny

Príspevok v téme: Pritahuju ma starsie zeny
xyz01

zdravim hlavne damy, mam 28 a ovela viac mi pridu sympaticke dievcata/zeny/damy starsie o 7-10 rokov ako nejake mladsie..chcem sa Vas opytat ake mate nazor na mladsich partnerov? je to podla Vas perspektivne? mne pride ze pre vas my mladsi vobec nemame vyznam aj ked sme uspesni v praci, zabezpeceni a bez zavazkov, preco? vnimate to vsetky tak, alebo su aj take ktorym nevadi mladsi partner? dik za Vas nazor:)

Slobodna

Aj ked samozrejme ani starsi partner vobec nemusi byt staly a zodpovedny. Ale asi to v nas evokuje aj nejake odzite skusenosti. No a tiez nas limituje spolocnost, kym starsiemu muzovi a mladsej partnerke sa za to obdivne tlieska, naopak uz tomu tak nie je.

monique11111

ja mam prave opacny problem :D najviac ma zaujimaju muzi tak o 7-10 rokov mladsi a pripadam si kvoli tomu nenormalna, ale totalne, ani si preto nikoho nehladam

Slobodna

Ja sice zapadam do tvojej vysnivanej vekovej hranici ale ked tak premyslam nikdy som nemala mladsieho partnera a neviem preco. Jednoducho to vzdy tak vyslo. Vies,my starsie uz mame cosi odzite a chceme stalost, zodpovednost. Si schopny a ochotny toto poskytnut? Lebo mladsi partner moze byt asi dobry pre tie nevyburene alebo co si chcu nieco dokazat.

Zemjak

Taketo veci neries. Je to absolutne v poriadku. Kazdeho pritahuje nieco ine. Treba len najst tu pravu, ktorej by takyto vekovy rozdiel nevadil. Podla mna ten rozdiel nie je zas az taky velky. Jediny problem vidim v tom, ako potom ta zena zareaguje (ako si spominal ze si tebou nebude ista). Niektore zeny ked maju napr 37 a naskytne sa mi prilezitost vyskusat 28 rocneho partnera, pomyslia si, ze ony uz mozno beru zivot trochu inak ako ti 28 rocni a maju aj ine predstavy o vztahu. A ak prave toto ta odradza od toho, aby si od seba starsiu pozval na kavu, tak by si to mal predsa len skusit. Ved nikdy nevies koho stetnes. Uz pri tej prvej kave sa s nou mozes porozpravat ze ako si predstavujes vztah atd a ak u nej zabodujes, bude to pre teba plus a budes mat potom vacsiu sancu mat s nou vztah.

uhm

A co ta po druhych?) Dolezite je co si myslis ty sam a ludia, na ktorych ti ozaj zalezi a su pre teba doleziti, podstatni..

A uz nech sem nabehnu aj ini ludia a pisu ti aj oni))

xyz01

pozri, ja sa na to vobec nedivam tak ci ulet neulet, proste ked ma nejaka zenska pritahuje resp. mi sympaticka tak mi nevadi ze je starsia aj o osem rokov, to zas podla mna nie je taky extremny rozdiel z mojej strany, horsie je jak to beirete vy..a mladsie baby mi skoro vobec nic nehovoria prave, tiez nad tym sem tam premyslam ci som v poriadku:)

uhm

Pozri, nemas co stratit. Uz ked aj na tej kave budete, tak z rozhovoru, tvojich nazorov postojov, celkoveho spravania vyciti, aky si, atd, moze z toho nieco byt. Ale ty si hlavne ujasni ci to nie je u teba len ulet, experimentovanie, ci ti ide o vztah, alebo si len uzit. Su pary ktorym to vyslo