Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wellbutrin - skúsenosti

Príspevok v téme: Wellbutrin - skúsenosti
nattyru

Ahoj začala som brať wellbutrin asi 5 deň 1x150mg je mi strašne zle vraciam , bolesti hlavy , celkovo sa cítim velmi mizerne , potrebovala by som vediet radu od niekoho kto to berie , že či to vymizne do tych 2 týždňoch lebo toľko to vraj trvá kym si telo navykne a potom už funguje bez problémov
Budem rada ak mi niekto kto to bral alebo berie napíše jeho pocity a stavy Vďaka moc ešte doplním že som brala mesiac velaxin 150mg a tento wellbutrin mam tychto 5 dni

Faith Healer

už to nemám/neberiem,ale je to super aj proti fajčeniu - normálne človeku tá smradľavá sviňa nechýba ani nechutí/
ak máš normálne depky/úzkosti tak skús Stopex, tu to poradil Luciano ale trošku brutálnejší spôsob ale vraj mu to zabralo, ja mu tiež dakujem za tú tému, fakt nič lepšie proti zmieš. úzk/dep. poruche som nemal
skús si niekoľko dní po sebe dať po 5 tabletiek toho Stopexu, je to neselektívny Serot.Reup.Inhibitor /pohľadaj/
po prvej dávke budeš trochu jak opitá / zaberá to do 1,5 hodiny ale depka mizne ako zázrakom...
no a na dopáč máš ten Wellbutrin a to užívaj tiež

nattyru

;)
Mne nemá ale dodá chuť na sex to určite
Ja to nevysadim i keď sa cítim zle
Vydržím to , lebo som čítala Veľa + ohlasov , dúfam , že mi to prejde po pár dňoch
A máš nejaké citeľné vedľajšie účinky okrem zvýšeného libida?
Myslím , viac energie , chudnutie , menej chuti na jedlo , akú dávku beries?

Faith Healer

fíha, ja som to bral pár mesiacov ako protiváhu k Escitilu /SD, doktorka Mentová o tom nechcela ani počuť, som jej vravel že potrebujem dopamín /nemohol som už po prvých troch poltabletkách Escitilu dosiahnuť orgáč tak som si to od nej pýtal,ale nie pod zámienkou riešenia SD, proste som si myslel že neni všetko o serotoníne/ a nič som nepociťoval, iba som zistil že to je ohromne silné afrodiziakum /stále mi stál...v noci doslova!, hihi/
Tebe nemá čo stáť ale že Ti je tak zle tak to je dosť zlé,vo veľa prípadoch to ľudia prestanú brať kvôli zlým účinkom

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.