Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Astma

Táto diskusia patrí k článku: Astma
Astma

Astma je chronická zápalová choroba dýchacích ciest (predovšetkým priedušiek), ktorá sa prejavuje dýchacími ťažkosťami, pískavým dychom, dráždivým kašľom a dlhodobo pretrvávajúcou nádchou. Na jej vzniku sa podieľajú aj genetické faktory či silné dráždivé chemické látky.

WHISPER

treba piť pravidelne zihlavový čaj....
ja som si zaciatkom mesiaca nazbierala cerstvu zihlavu tak som tyzden pila z cerstvej,.. dnes som vypila 2 pohare zo susenej...
mam alergiu na vsetko co kvitne od tráv po stromy, vazomotoricku alergiu,... a som prekvapená ako mi je dobre, že toho roku všetko rozkvitlo a ja nič...pohodička.. dokonca mam od obvodneho odporucanie na alergologiu bo som chcela ist po Nasofan, aby mi netieklo z nosa... a netreba :-D

zivotospráva robí vela.. a alergici su haklivy na stres,..takze sa nestresovať, byt v klude..

Astmatik26

Určite na Astmu nepomôže ked si ju budete liečiť volno-predajnými liekmi a hlavne nechápem osobu Libor, že je tak neludský a priživuje sa na vážnej chorobe tým že tu vypisuje nazvy Placebo liekov ktore chodia v reklamach......

Astma vzniká prevažne z Neliečenej Alergie..... JA osobne nemám mimo Pelovu sezonu žiadne Dychacie problemy, akonahle začnu kvitnuť stromy kvety,trávy začína sa môj boj s alergiou a ked na to náhodou zabudnem alebo to neriešim tak sa prejaví astma v podobe sťaženeho dýchania,kašlu a dusenia.

Dôležitá je prevencia. V minulosti som si nechal Injekčne podať mimo sezonu alergeny, Je to Alternativna liečba,, a táto terapia mi pomohla....... Prešlo pár rokov a ja som neužil svoje injekcie na oblbnutie Imunitneho systemu, a zasa mám problemy......

Od znameho som počul ,že sa dá namiešať špecialna látka ktoru ked vám pichnu tak sa alergia velmi zlepší. Ale že je to dosť drahe......... A miešaju to vo Francuzsku....... Bohužial neviem čo je to za metodu, ale ak niekto o tom počul, tak môžete hladať a skúšať........

janko_545

Dobrá stránka o astme, kde nájdete plno odpovedí na jej liečbu je www.akonaastmu.eu takisto tam nájdete výborný test na vašu astmu.

Libor Jablonicky

Dobry den trapila som sa z astmou ale ked som objavila tabletky na Clavin platinum a nast znazvom brado rast vsetko sa zacalo zlepsovat

Libor Jablonicky

Dobry den trapila som sa z astmou ale ked som objavila tabletky na Clavin platinum a nast znazvom brado rast vsetko sa zacalo zlepsovat