Rozmaznaná?Večne nespokojná!

Príspevok v téme: Rozmaznaná?Večne nespokojná!
m.

Ahojte,ja by som sa len chcela priznať že už mi je z toho vážne zle, že nie som so sebou spokojná. Kúpim si nové veci, urobí mi to radosť tak na deň, idem sa von zabaviť s priateľmi, mám super náladu a ráno sa zobudím opäť mrzutá. Mám aj super priateľa,v lete ideme na dovolenku, super rodinu, teraz som aj schudla, tak vyzrám tak, ako som vždy chcela, ale proste mne to nestačí a neviem už od dobroty čo so sebou. Pozerám sa na seba do zrkadla a vidím len svoje nedostatky, vyrážky (minimálne),riedke vlasy a to je taký kolotoč. Viem že sa veľa mladých dievčat cíti podobne, tak preto by som chcela počuť váš názor.Len ma prosím neodcudzujte za povrchnosť, ja som si nikdy na takýchto hodnotách nepotrpela, len v poslednom čase som akosi viac zahladená len sama na seba. Asi to je tým, že mám všetko...

m.

realista:myslím, že sa to má blízko k pravde. Ja chodím spať už o 22, asi mám veľa nevyužitej energie a preto toľko vymýšľam. Ľudia, vďaka za názory...

realista

cau, si jednoducho nevyuzita, mas energiu a ked ju nevyuzivas myslis na negativa.Skus vysetrenie stitnej zlazy (moj pripad).Chodil som spat okolo 3-4 rano, teraz normalne cca o 23. Velmi mi pomohol mi aj sport a hobby.
NEcinnost sposobuje depresiiu a vymyslanie negativnych scenarov. Pozri na starych ludi co nemaju co robit. Su nespokojni somru a hladaju len negativa.Podvedome zavidia aktivitu mladym a preto ich odsudzuju. Pokial je co robit niet casu na "blbosti"

m.

Ahoj alk, si veľmi zlatá(ý) že mi píšeš. Omladzujúce odkyslenie som už čítala, zajíma ma táto tematika.Mám 24, nie je to už to pubertálne. A čo sa týka stravovania, myslím že sa stravujem striedmo, mäso nejem, a snažím sa držať nízkotučnú diétu, môže to byť tým??

alk

A neviem kolko mas rokov,ale ak si v nejakom adolescentnom veku myslim ,ze je to prirodzene.Mladi ludia si seba viac zacinaju vsimat,viac sa pozoruju a nic na vyzore nie je uplne dobre.Musi prejst nejaky cas ,aby sme sa prijali,aj veci okolo nas,to nie je jednoduche.Vobec Ta neodsudzujem,myslim ,ze tieto problemy su normalne.Kniha od Teperweina je"Omladzujuce okyslenie".

alk

A nie je to stravovanim?Nechybaju Ti nejake potraviny pre stastie?Ja som mavala dlho tieto problemy,ale ja myslim ,ze strava je za vela zodpovedna,vzdy som myslela ,ze treba len pozitivne mysliet,ale naozaj tam su nejake spustace,a ono to funguje.Ja napr.teraz nemam idealnu vahu,ale zachvilu ju budem mat,lebo sa mi co to podarilo pribrat,ale vobec ma to uz nedepta,ako inokedy.Ked sa uplne nadopujes sportom,ak je to pre Teba droga,no uvidis ako sa budes citit.Ja vcera asi po 25km na bicykli som mala tolko serotoninu,ze by mi nikto neskazil naladu hlupostou.skus citat nejake knihy,propagovany Kurt Teperwein,alebo nieco od Dr.Igor Bukovsky,najdes radu na spravne potraviny.Ak to pravdaze nemas davno v malicku.Aj ja mam jemne vlasy,no a co.A tie vyrazky ,ak vobec nejake mas,zachvilu sa stratia.Daj si ovsene vlocky pravidelne,orechy, a vies ako Ti bude fajn?.teraz jahody ,banany,ved uvidis.