Ako potešiť ženu

Príspevok v téme: Ako potešiť ženu
martin1985

Prosím Vás o radu.....pre niekoho je to v podstate velmi jednoduché...pre mna najzložitejšia vec na svete :) nemám moc skúseností vo vzťahoch a práve jeden vážny začínam a je to ten na celý život....velmi mi na tom záleží....je to len na začiatku (1 mesiac) ale poznáme sa už tri roky, vo všetkom si vyhovujeme a velmi sa milujeme....problém je v tom že neviem ako potešiť ženu tými bežnými maličkosťami.....neviem to tak prirodzene, všetko mi treba hovoriť ako a kedy mám spraviť...myslím prekvapiť ju niečím okrem kvetov, niečím nečakaným....poradte čo ženy tak najviac poteší a urobí štastnými?

iny

creature Dnes 12:15 - mozes byt vsimavy a figu ti to pomoze. Zo zaciatku sa pretvaruju a zistis to az, ked je neskoro.

lamour

Môj priateľ raz za čas spraví maličkosť, o ktorej vlastne ani netuší, že niečo znamená. Napríklad minule mi ráno, hoci sa ponáhľal do práce, spravil kakao (ktoré milujem!). Alebo každý deň, keď prídeme k nemu, hocako je unavený, podráždený, na 5 minút sa ako prvé ideme potúliť na gauč. Alebo minule bol na konferencii a suvenír, čo stade dostal, mi daroval, hoci jemu odtiaľ nič na pamiatku neostalo. Ja neviem, ale také malé veci si ženy všímajú, a keby mi aj každý deň nosil kvety, tak toto ma teší oveľa viac. A vždy, keď ma pre niečo naštve a ja zúrivo sama premýšľam, či má zmysel sa takto rozčuľovať. spomeniem si na chvíle, keď mi na perách vyčaroval úsmev a musím sa usmievať znova :)

Slobodna

Tak veru ta deka na luke pri vodicke moze byt :) Chlapci obycajne baby vas neberu, najdete si xantipy a potom placete. Vasa chyba. Kazda zena je ina, ale asi najviac potesi uprimnost, dovera a vernost. Neviem ako vy, ale ja sa nespravam ku kazdemu rovnako ale kazdemu podla zasluh, resp. ako si kto zasluzi, tym nemač na mysli nic čaterialne ale charakter a spravanie daneho cloveka. Nebudem predsa mila ku kazdej svini. Podla toho, co dokaze danu zenu potesit je lahko zostitelne aku zenu mate po svojom boku a ci lubi vas alebo vase peniazky ci ten hijo chrbatik na vozenie :D Ja napr. rada potesim svojho chlapa lebo tym potesim zaroven aj seba ;) Stastny chlap = stastna zena a naopak. Ak to tak nie je, zla volba alebo treba nacriet do seba ci a co si dokazete vazit.

creature

Tak prirodzene ze sa aj ta zena musi snazit, ale to uz si musi odsledovat a ustrazit kazdy sam. Vzdy je to o dvoch a vzdy treba byt vnimavy s kym ze to vstupujem do vztahu. Vozi sa mi na chrbate ? Alebo sa tiez snazi a neostava vsetko iba na mne

Salemko

Úplne súhlasím s iným tiež som to mal tak. Proste dávaj vo vzťahu čo dáva ona tebe pravdaže môžeš niečo pekné pre ňu spraviť ale ked to neopätuje tak to nemá cenu potom znova.

iny

Nechci potesit zenu. Tu nepotesis nikdy.

Tiez som chcel svoju zenu v minulosti potesit. Vymyslal som, snazil sa.

Ale naroky na mna sa stupnovali, na nu klesali, papula jej rastla a inteligencia a snazivost jej klesala. Vsak preco by sa ona namahala.

Najlepsie je, zavalit ju robotou, problemami a starostami, lebo inac bude zena vymyslat same somariny.

Nakoniec to dopadne tak, ze chlap musi vsetko, zena nemusi nic.

To je moderna emancipacia. Vozit sa muzovi po chrbte a kricat hijo....

creature

Kycera take "furie" ako ty su dvojnohy poklad pod slnkom :-)
A mato. Tu nejde o to ze mate spolu hlbsi partnersky vztah 1 mesiac, ale ze sa poznate 3 roky. Vyuzi tieto poznatky o nej za tri roky. Ale predovsetkym netlac zbytocne na pilu. Nech to ide tak prirodzene. Vies, aby to casom nebolo otravne. Vsetko s mierou. Nenapisem ti kolko krat za mesiac, alebo za tyzden to ma byt, lebo to sa neda. Jednoducho to rob tak spontanne, ako to citis, ak netrpis nejakou poruchou verim ze odhadnes tu spravnu mieru :-D A mozno staci casto malickost. Niekedy staci narusit monotonnost kazdodennosti (len napriklad) hoc aj prijemnou prechadzkou pocas letneho vecera (samozrejme ked sa na nu obaja citite, nie ked je ona trebars unavena). Chapes. Verim ze hej. Pointa je byt v partnerstve vnimavy a mysliet na toho druheho. Fakt casto netreba zazraky.

Kýčera

-Overal,a máš tých tehličiek dosť?Pošli,bude o jednu fúriu menej!
-Martin 1985,existujú fúrie,kt.poteší aj prstienok z trávy,kytica poľných kvetov,deka na lúke a J.Prévert,CH.Baudelaire,G.Apollinaire,F.Petrarca,či Milan Rúfus,...

overal

neviem aka je ta tvoja ale existuju furie ktore nepotesis ani zlatou tehlickou ani dovolenkou v karibiku, stale budu nasrdene.

singleee

co mna napada, skusal si umyt okna? mozno aj keby si vymaloval, to by bolo fajn.

v kazdom pripade nove naradie do kuhyne urcite zaboduje :D