Zrkadlo vs fotky alebo fotka na občianskom

Príspevok v téme: Zrkadlo vs fotky alebo fotka na občianskom
Obciansky

Ahojte, mám 18, bola som si dnes pre nový občiansky, lebo som ho stratila. Ide o to, že ked som zbadala tú fotku, tak mi bolo do plaču.

Zistila som, že mám dosť asymetrickú tvár a vyzerám tam hrozne, ako zbitý väzeň, nikomu ju neukážem, iba ked budem musieť, aj to sa budem hanbiť ako pes.

Prečo vyzerám v zrkadle oveľa lepšie ako na fotkách? Ako vlastne vyzerám? Videla som sa už aj na videách - na stužkovej, únos triednej knihy a tam som vyzerala lepšie ako na tých hnusných fotkách. Dala by som všetko za to, aby som sa mohla na sekundu premiestniť do iného človeka a pozrieť sa na seba zo všetkých uhlov.

Všetci vyzerajú na fotkách normálne, len ja nie. Kamošky sú doslova krásky, stále si robia tie selfie a ja sa foťáku akurát tak uhýbam. A to ešte nevravím ako to vyzerá, ked dajú prednú kameru :( Je mi z toho celého do plaču. Baby, aj vám sa zdá, že v zrkadle vyzeráte lepšie ako na fotkách?

Biela Kobra

Keď ma fotili a pani mi ukázala záber, bolo to celkom dobré. Na občianskom je niečo celkom iné. Celú fotku z nejakého záhadného dôvodu pritmavili a vykontrastovali, čo zdôraznilo kruhy pod očami, každú vrásku a o niekoľko stupňov pritmavilo pleť aj vlasy. Fotku vyrezali tak, že mi nevidno účes, len nejaký tmavý fľak nad čelom, takže vyzerám ako stará týraná černoška krížená s Arabkou, ktorá nesie v kabelke tri kilo dynamitu. Do USA by ma s touto fotkou ani náhodou nepustili a keď dačo vybavujem na základe občianskeho, vďačím benevolentnosti našich úradníkov, že veľmi na fotku nekukajú, lebo by ma podľa nej nespoznali... Takže buď rada, že si rada, o 10 rokov dostaneš nový :)

miki26

:D ono niekedy vyjde inokedy, zase nie. Hoci ja som chlap, ale na novom občianskom mám peknú fotku. som s ňou spokojný úplne, hoci je to tak niekto je fotogenický iný zase menej. ja patrím k tým menej, ale fotka na občianskom ma dostala. fakt úžasná a môžem byť s ňou spokojný. neviem ako to fotila, ale klobúk dole pred tou policajtkou. hoci mne fotka na občianskom je tak platná, dam ten občaňák len do šuflíka a budem ho tam sušiť.

hrac.

Ja ked som si daval minuly rok novy obciansky, tak ked ma odfotila mi tu fotku ukazala. Ani jej sa nezdala (mal som odraz v okuliaroch a zle natocenu hlavu), tak som sa nechal odfotit na krajsiu foto a vybral tu. No ty uz pockaj na koniec platnosti, pripadne znova stratu :D

joleen

Ja som bola tiež minulý týždeň robiť nový OP a keď som si poň prišla keď bola hotová a zbadala to foto čierno biele som dostala záchvat smiechu :D som sama sebou nespoznala neviem čo to oni s mojim ksichtom v PC udelali :D no čo už nevšímaj si to aj keď to nie je ľahké