Orgazmus - som akási bloknutá

Príspevok v téme: Orgazmus - som akási bloknutá
ľizatko

Ahojte, chcela by som radu. Mám priateľa, s ktorým sa ľúbime. Je to môj druhý sexuálny partner v živote. S prvým som len o "to" prišla, bolo to raz a trvalo to asi tri minúty. Nerozumela som, čo je na sexe také super, ale odkedy spávam s priateľom, už chápem. Len jediný háčik je v tom, že som ešte nemala orgazmus a akokoľvek to skúšam, nejde to. Viete, ja by som sa s tým j zmierila, mne stačí cítiť to prepojenie medzi nami, to je pekný pocit. Ale priateľ je z toho nešťastný. Nechcem, aby sa cítil, že to nevie so ženami alebo tak. On je hotový každý raz. No v dĺžke problém nevidím - vždy to je okolo hodiny. Polohy sme tiež skúšali rôzne. Najviac sa to priblížilo pri polohe, keď som bola hore. Cítila som také veci, aké sa na internete opisujú - vzrušenie, tlak, pocit na malú potrebu (to som čítala vo fórach). Ale zrazu to prešlo. Z ničoho nič. Povedala som si, že poskúmam svoje telo a skúšala som si nedávno robiť dobre sama. Keď som si dráždila klitoris, tak som sa normálne až triasla. Ale zase - odrazu som prestala cítiť. Nechápem, kde mám problém, ono to vyzerá, že kaaždý raz tesne pred orgazmom sa to kdesi zadrhne. Viete mi poradiť?

hdhdujdj

V prvom rade to dalej skusaj sama a zistuj co sa ti paci, s cim, ako, kde, kedy... Ked sa to nenaucis ani sama potom na ziadny orgazmus ozaj necakaj, tvoj priatel nie je telepat aby to vedel za teba