Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako uspesne otehotniet

gomanka

najvhodnejšie je vyskúšať si na sebe, čo bude sedieť a vyhovovať, niekomu veru toto, čo mjanik písal nepomôže, mnohokrát stačí málo, dať telu čo potrebuje a ono to potom príde už samo to čo má, to čo chceme, čo čakáme :)

lilinida

..vobec nie je potrebne pri problemoch s otehotnenim dat sa na to, co mjanik pise. Moja skusenost je taka, ze je hlavne potrebne dat telu vsetko co potrebuje..

lilinida

..anickadusicka a valaja ano zienocky. Presne ako ste napisali, tak som to myslela. Podarilo sa nam mat na testiku dve ciarocky, co pre mna znamena splneny sen a konecne uz viem, kde som robila chybu a viem ake je dolezite pripravit svoje telo pre prichod dietatka.. :)

valaja

- neviem, či som ju správne pochopila alebo nie, ale mám pocit, že to myslela tak, že sa im podarilo čakať bábätko, aspoň teda mne to tak prišlo, keď som si to prečítala čo písala :) -

anickadusicka

ako to myslíš, že si aj uvidela? Vitamíny dokážu prospieť telu v tomto smere veľmi. Najmä keď sa má telo pripraviť na príchod nového života :) Aby mal všetko potrebné, keď začne rásť.

lilinida

..julka osobne si neviem predstavit akoby to mohlo pomoct. Tiez to mam za sebou. Tiez som si presla premyslanim vacsinou v posteli vecer o tom, kde asi robim chybu. Kde je problem, ked to nejde. Esteze som dostala tip na Femibion a vtedy som si povedala, ze vec vyskusam a uvidim. Veru som aj uvidela..

Darinik

lebo až vtedy začneme badať, že niekde je nejaký problém, ktorý je potrebné riešiť, tiež nám to trvalo, tiež mi je ľúto, že som to neriešila skôr, ale poučila som sa v tomto smere a myslím, že to je podstatné ;)

valaja

- mirabelll v tomto máš asi pravdu, len nerozumiem prečo dlho sme o takýchto veciach nevedeli, prečo sa o ne začneme zaujímať a ich riešiť až keď príde na to, že sa nám nedarí zostať tehu? -

Julka266

Mjanik mas na sebe tuto metodu pri takomto probleme vobec vyskusanu? Akoby akoze mohla pomoct? To by ma celkom zaujimalo pretoze som sa s tym pri tomto probleme nestretla doposial. Mne pomohli vitaminy vyriesit tento problem, najskor som to riesila s gyn a potom vitaminmi :)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.