Ako uspesne otehotniet

Preteba

Úspešné otehotnenie nezávisí na množstve vitamínov, ale na prístupe k životu. Nepoznám Tvoju situáciu, neviem Ti povedať viac. Možno, keď porozmýšľaš, prídeš na niečo sama. Všetko dobré:)

mariika

v com moze byt problem, ked sa nam dlhsie nedari otehotniet? pri prvom dietatku sme s tym nemali vobec problem, ale teraz ked sa snazime o druhe sa nam vobec nedari a neviem si predstavit, co vsetko by v tom mohlo byt a ani neviem ci to chcem vediet :(

dievocka

julka to áno to je tak, nedá sa to určiť keďže každý organizmus je úplne iný a niekto má viac vitamínov v tele či už zo stravy a niekto zase menej, ale netreba si robiť z toho hlávku :)

smoula

ked zena nema v tele dost vitaminov pre to dietatko, tak sa moze stat, ze sa nedari lebo to telo nie je pripravene na to aby v nom vznikoch a mohol rast novy zivot ;)

Julka266

Matriska moze to trvat niekolko mesiacov, ale nemusi to ani mesiac, je to dost individualne, podstatne je aby to telo malo vitaminy, ktore bude dieta potrebovat. Ked bude mat tolko vitaminov kolko potrebuje tak to bude pre to dieta idealne prostredie pre rast.

gomanka

keď ti test ukáže dve čiarky, tak si tehotná už nejakú chvíľku a to dieťatko potrebuje dostať tie vitamíny už od prvého dňa ako začne rásť, preto je vhodné pred otehotnením už brať, lebo ty v prvých dňoch ešte ani nevieš, že si tehu :)

Veronika879

To nestačí keby som ich začala užívať až keby mi test ukázal dve čiarky?
Môže byť, že sa žene nedarí, keď nemá dosť vitamínov?

Julka266

Veronika kedysi ani ja som si toto nemyslela. Ani by som si na to nepomyslela, ze nieco taketo by mohlo dietatku pomoct k zdraviu, aj v buducnosti, ale je to tak, a preco mu nepomoct? Nepodporit jeho zdravicko, ked mozme uz v brusinku, ze ano. Pre svoje deti urobim vsetko na svete ako kazda matka a toto je to najmenej co mozem :)

sofkasofka

gomanka ja tiež s tebou súhlasím, vitamíny majú na tieto veci veľký vplyv, aj keď si to mnohokrát nechceme pripustiť, tak je to tak a treba s tým niečo robiť ;)