Myslíte, že táto liečba funguje?

ivonka133

Je to príiš pekné aby to bola pravda. Hoci verím, že na alternatívnej medicíne niečo bude, ale je to prílš riskantné.

analyn

vsak to, a nie je prva a ani posledna, co takto klame a zavadza tazko chorych ludi. Hlavne ze to vynasa, a zufali chori ludia sa nedaju liecit lekarom, ved ked to ona dokazala, dokaze to kazdy. Co na tom, zomru, ved v hrobe peniaze nepotrebuju......

mam56

Treba sa venovať roky meditáciám, pracovať na sebe, mať problémy a dostať sa z nich, ísť medzi ľudí, zistiť, o čom to je.
Čo je toto za ko.otizmus, že niekto napíše nejakú pos.atú knihu, zbohatne a potom sa z toho smeje.
Takého človeka by som hodil levom, nech ho roztrhajú na franforce.
Ešte by som ho aj omočil za ten falošný úsmev.
Srandičky, srandičky, ale nie z ľudí a z ich nešťastia.
Každý dostane to, čo si zaslúži.
Smiech je síce pekný, ale málokto vie, o čom to je...

mam56

Moja alternatívna medecínka spočíva v absolútnej IGNOrácii akejkoľvek choroby. Ak je to už skutočne neúnosné, tak treba ísť k lekárovi.
Každý raz pôjde hore fujarou, tak čo liečba, neliečba.
Je.ne ma, príde sanitka.
Avšak na tieto vyššie uvedené magoriny by som neveril ani sekundu.
Raz mi poslal jeden z nich nejaký talizman, tak som ho vyšmaril do kontajnera. Niečo z drievka za nejaké doláre.
Reči jak koza bobkov.
Fuck.

0vecka

ja som debil ze normalne chodim do prace... mal som sa dat radsej na alternativnu medicinu... akoze na toto naleti fakt len debil...

RNG

analyn ludia sa dozivali kratsie, lebo mali jednotvarnu a nespravnu stravu, kde napr v zime mali casto hlad a nedostatok vitaminov. Aj hygiena bola slaba , takze zomierali casto na choroby, co su dnes lahko liecitelne.
Ale nie vsade sa dozivali kratko, napr na Hawaiskych ostrovoch bol zivot pred 300 rokmi dost dlhy, porovnatelny s dnesnym.
Nepoznali cukrovky, porazky infarkty ani prakticky vobec rakoviny.

analyn

este mi napadlo, ze velmi vela aziatov a juhoamericanov ma umele zuby- vyklapacky a poctivo ich nosia, na rozdiel od vychodoeuropanov, co ma pri ich sposobe stravovania prekvapilo.