Je to lymfom?

Príspevok v téme: Je to lymfom?
|AnonyM|

Mám 17 rokov a obávam sa, že mám túto chorobu. Asi pred 4 mesiacmi som mal chrípku, horúčky až 39. Vyliečil som sa z toho asi o 2-3 mesiace potom som bol znova chorý, kašel a rezanie v hrdle, nechal som to týžden tak že to prejde. Neprechadazlo to a tak som sa vybral k lekárke, chcela mi dat antibiotika ale pre moje traviace problemy som cih radšej odmietol a predpisala mi ine lieky ktore by mali zabrať. 4 dni som bol doma, priznaky neprechadzali ale išiel som znova do školy. Týžden som chodil do školy draždivy kašel ma sprevadzal každý den. Po týždni som sa znova vybral za obvodnou no tentoraz ma antibiotiká neobišli, liečil som sa doma týžden, kašel prestal resp. sa zminimalizoval. Po liečbe som ešte stale kašlal no zdalo sa mi že to už prejde. Teraz to je už mesiac po liečbe, v noci mam občas draždivy kašel kedy až počujem ako mi píska ked dýcham, v hrdle pocitujem akoby ma tam niečo škrabalo. V deststve som mal astmu, liečil som sa no potom to nejak prešlo a už asi 11 rokov som bez liečby a zdravý /na kontrole som za posledných 11 rokov nebol/. Neviem či už si to len namýšlam alebo je to naozaj tak ale cítim že ma svrbi vždy na inom mieste. Bojim sa naozaj tohto ochorenia, ale k lekarke asi budem musiet znova zajst :/

Kýčera

Choď na vyšetrenie k pneumológovi,to "pískanie" poukazuje na akútny zápal priedušiek,pľúc,alebo návrat astmy.Nemáš žiaden lymfóm.A svrbenie tela Ti môže spôsobovať pečeň,alergia na baktériu,kt. máš momentálne v tele,na niečo iné,...Poobzeraj sa po izbe,či tam nemáš náhodou niečo,čo by tieto stavy vyvolávalo-kvetina,vôňa,...Lekárovi povedz všetko,čo si tu napísal,nezabudni na to pískanie,ani svrbenie tela.

|AnonyM|

Inak este poznamenam,ze mi robili krvne testy, take kompletne aj na pecen aj CRP atď. vlastne asi vsetko, a vysledky boli OK. Neukazalo by sa tam nieco ak vy to bol lymfom?