Môj priateľ odchádza žiť do Ameriky.. navždy!

Príspevok v téme: Môj priateľ odchádza žiť do Ameriky.. navždy!
smutna.55

ahojte,

Ani neviem kde a ako začať.. Už viem o tom dlho asi tak 8 mesiacov a deň D sa blíži o pár dní...:'( Je to moja láska moje všetko..:( A stratim ho ... On sa tak rozhodol, pretože už nevládal viesť jeho obchod spolu s mamkou a platit stale len dane, banka,...atd.. kedze sa narodil v Amerike a tym padom ma aj americke obcianstvo a moze si tam ostat uz navzdy rozhodol sa odist.. aj ho chapem, ale :'( chcel aby som odisla spolu s nim.. len pre mna to nie je take jednoduche

mumu.

Podla mna by si mala vyuzit taku jedinecnu sancu a ist s nim.. co by za to dalo vela slovakov ist do US a legalne sa tam usadit. V SR ta toho aj tak asi vela dobreho necaka, tu ide vsetko uz len dolu vodou. A navyse kedykolvek sa sem aj tak mozes vratit, ci uz len na navstevu alebo aj natrvalo ak by ti bolo smutno za rodinou

laura36

nuz, sama citis, ze sa vase cesty rozidu, o sa rozhodol zit na druhom konci sveta, tebe je dobre tu medzi svojimi. Naco to silit, najdes si chalana aj tu, smutne obdobie prezijes ako kazdy, mozete ostat dobri priatelia, bude to tazke, ale zvladnes to. Ja by som tam tiez nesla zit ani za nic, kazdy nato nie je.

Gj2344

Určite tam chod, pokial vieš po anglicky ani neváhaj. Neviem ako je to s tvojou prácou, ale pokial nieje super tak nemáš čo stratiť ...

5554

Aspon to skus trebars na par mesiacov ako sa ti tam bude pacit :) ber to pozitivnejsie, nie kazdy ma moznost niekedy navstivit ameriku. Ak sa ti tam nebude pacit, budes sa tam citit divno, sama, tak odides bozinku :)

smutna.55

neviem preco mi tu nedalo cely text tak to dopisem sem..: cize je v tom neskutocna dialka od vsetkeho, pocit, ze zijem v meste neskutocne velkom.. necitim sa byt pripravena.. nechcem odist z krajiny v ktorej zijem (nie je to svk).. kedze on je narodeny v amerike moze si tam bez problemov odist a zostat navzdy.. ja som kvoli nemu ostala v jeho krajine a po 3 rokoch on odchadza.. :( ja sa nechcem vzdy len prisposobovat niekomu a robit to co mi povedia iní..:( sme smutní obaja :( nwm co mam robit nechcem ho stratit :( ale stale sa obetovat :'( a nerobit nic pre mna :( poradte mi prosim co by ste robili vy na mojom mieste?