Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasne lakoma svokra

Príspevok v téme: Strasne lakoma svokra
zla nevesta?

Moja svokra ma cez 50 rokov a je neuveritelne lakoma paskuda na peniaze a majetok. Len by hrabala prachy od kazdeho a kto v rodine ma nejake financne vyhody hned zavidi. Ono sa to pozna lebo ja mam vnutorny radar na takých ludi ako je ona. Uz podla reci a tonu v hlase viem kedy co citi a ako dava najavo svoj postoj. Jej muz teda moj svokor je chory ma urcite chronicke ochorenie ktore sa bude casom len zhorsovat. On je v pohode svokor, mam ho rada lebo vychadzam s nim dobre a ona potvora paskudna ho este do prace vyhana aby siel pracovat aj ked ma vybavene to ZTP. Ano mohol by ist robit ak by chcel ale on natom nieje az tak dobre a ona mu hlada pracu aby mali viac penazi. Pritom sama je zamestnana v statnych sluzbach a este si privyraba popri tom svojimi rucne robenými vyrobkami. Mojej mamke a otcovi zavidi ze dostava invalidny. Mojej sestre zavidi ze popri materskej si nasla brigadu na prilepsenie. Stale len vyzveda ze kolko dostava a zaco. Ja som si nasla pracu na polovicny uvazok a dostavam aj stravne listky a este aj to mi zavidi ze akoto ze mam polovicny a mam narok na stravne listky. Zavidi aj to ze moji rodicia si kupili nove auticko aj ked z bazaru. Len vyzveda kolko kto zaco dostal a tie jej xichty co pritom hadze by ste mali vidiet. Normalne by jej aj plamene z oci lietali ak by mohlli. Moj svokor si vybavoval to ZTP a prve co ju zaujimalo bolo aka bude suma. Ked bol moj manzel a jej syn na pracach v zahranici prve co povedala ked sa vratil ze ci jej prispeje nejakou sumickou ked uz tak dobre zaraba. A zamerne si predlzovala PNku svoju ked marodovala len aby ju dostavala vyssiu. Podplacala lekarov. Ta baba je hotova svokra ako z filmu vysita. Len snori kde co ako kto a uz kuje plany akoby sa co najviac natom nabazila. Jednemu nerozumiem co videl jej muz teda moj svokor na nej ked je to typicka aj ked uz starsie zlatokopka co ide po prachoch. Ked sa k nim nastahoval sused taky majetnejsi tak sa mu tiez vtierala do priazne aj ked bol mladsi nez ona. Ta zenska by zapredala aj dusu diablovi len aby bola pri peniazoch a v luxuse. Mohla by som nanu viac nabonzovat ale myslim ze stacilo.
Je to s nou na nevydrzanie. A tie jej neustale navstevy a kontroly ci je o jej synacika postarane. Este aj o sebe som sa dozvedela ze ja som ta co ide po peniazoch a ze jej syna som si zobrala a nechala sa nabuchat len pre ich peniaze. Smiesne. Toto som sa o sebe dozvedela. Este ze aj na nasich dvoch detoch setrim len aby som mala ja vela. Ludia ja by som tu moju svokru najradsej ved viete co.
Keby aspon bola uz stara a chora ale ona baba jedna je stale aj po 50tke ciperna ako perpetummobile.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.