transplantácia vlasov

Eva34

Po pôrode mi vlasy zredli. Môžem napísať, že vtedy na peniazoch nezáleží, ale oni neboli ten najdôležitejší dôvod. Mám len jednu hlavu, a preto chcem len to najlepšie. Prehľadala som veľa fórumov na túto tému, veľa názorov som si prečítala, kým som sa rozhodla. Keďže bývam v Bratislave, nebol pre mňa problém ísť na konzultáciu do Maďarska, ale bola som aj v Čechách a Rakúsku. Trvalo určitú dobu, kým som všetko preštudovala a vedela sa rozhodnúť, kam ísť. Ani nie, že ktorá klinika je najkrajšia, ale na ktorej klinike mi podali najpodrobnejšie a najobsiahlejšie informácie. Mám 34 rokov a už nemôžem byť rojko. Nakoniec som sa rozhodla pre PHAEYDE kliniku na transplantáciu vlasov. Vzadu mi 15 cm plochu vlasov ostrihali na krátko, ktorú som počas 2 týždňov po operácii dokázala zakrývať ostatnými vlasmi. Zákrok trval od 8h.ráno do 7h.večer, ale trvalo by to menej, keby som si ostrihala vlasy aj vpredu. Takto sa robila transplantácia medzi dlhé vlasy. Zákrok by som nenazvala bolestivým, ale samozrejme to záleží od jedinca. Ja som už zažila aj lepšie dni. Transplantovali mi 3000 štepov na prednú časť hlavy dostredu. V podstate bolo možné aj viac, ale na to bolo potrebné ostrihať väčšiu plochu, a ja som povedala, že najskôr sa pozriem, ako to bude vyzerať. Myslím, že nebudem potrebovať ďaľšiu transplantáciu, pretože podľa mňa sú vlasy dosť husté a majú aj dobré držanie. Možno v očiach iných som sa nestala preto krajšou, ale v duši som šťastnejšia a istejšia. Doporučujem to každej žene.