Chorobný klamár

Príspevok v téme: Chorobný klamár
****

Ahojte. chcela by som sa tiež podeliť o môj ročný vzťah s klamárom. Začalo to nevinne až kým som sa nezaľúbila a nezačalo sa to kopiť všetko naraz a poriadne rýchlo. Môj priateľ klamal o tom kto je, akú má rodinu, nakoniec vykvitlo že tým klamstvám uverilo viacej ľudí ktorí mu natoľko verili že mu dali peniaze na vybavenie( auta, dobrej práce..)Začali sme spolu bývať a videla som na ňom že niečo nieje v poriadku, nechcel sa mi zdôveriť a dokonca mu začali vypadávať vlasy. Natrafil na jednu pani od ktorej zobral peniaze aby jej pomohol ale nič z toho nebolo,samozrejme ja som o ničom netušila až kým neskončil vo vyšetrovacej väzbe. Bol tam 50 dní a vypisoval mi krásne listy o tom ako sa zmení ,začne pracovať, všetko vráti a bude ten najlepší tatino pretože som zistila že čakám bábo. Ja aj moja rodina sme mu dala šancu. Všetko vyzeralo sľubne, bábo sa narodilo, mali sme termín svadby až kým som sa nedozvedela od známeho že opäť začal( neviem či vlastne prestal) klamať a oberať ľudí o peniaze. Veľmi ma sklamal a ja už nechcem byť zodpovedná aj za neho. V tejto chvíli sme rozídený, bojím sa o syna, nechcem aby bol vychovaný klamstvom. Zase začínajú jeho slubi, ako by sa zmenil ale ja mu už neverím. veľmi by som mu chcela pomôcť ale netuším ako... Stále ho mám rada aj keď viem že to nieje správne.. čo mám robiť? Za každú radu budem vďačná...

0vecka

ti sibe? akoze ty si uverila klamarovi? a teraz sa mu chystas uverit znova?

pre neho zopar slov neznamena nic pravdepodobne klame denne ja som tiez asi pred 10 rokmi jednemu naletel ... akoze tito ludia su v tom velmi velmi dobry...

RNG

Zialbohu, tak to vyzera, ked dnesni mladi ludia maju skor sex, nez sa naozaj dobre poznaju. A to nechraneny sex, kde beru riziko otehotnenia, nachytania roznych chorob a zniceneho zivota.

mam56

Zistil, že klamstvom môže mať nejakú výhodu, tak to robí. Podľa je to u neho závislosť, ktorej sa tak ľahko nezbaví.
Je to veľmi úbohé a primitívne.

Delete 2

človek sa klamárom nerodí! Klamára z neho vychová táto spoločnosť a jej návody. Pravdou človek nikdy nič nedosiahne a tak klame. Je to prirodzený inštinkt. Koľkí klamete denne a ani si to neuvedomujete...

kafe

Ďakuj Bohu, že ste sa NEzobrali, že nemusíš platiť jeho dlhy a že si si nezbabrala život hneď na začiatku. Ako mu môžeš pomôcť? Tým, že sa postaráš o jeho a tvojho syna. To je všetko. Viac pre neho urobiť nemôžeš. Nech ťa ani len nenapadne, že by ste niekedy mohli žiť spolu a tvoriť rodinu! Teda, pokiaľ si nechceš uviazať na krk závažie, čo ťa vždy bude sťahovať ku dnu a ničiť. Veľa pekných dní by si si s ním neužila. Kľudne ho maj rada aj naďalej, neboj, ono to vyprchá keď uvidíš ako si chlapec zas a znova a znovu nejak inak ničí život. Stretávať sa s ním musíš kvôli dieťaťu, môžeš ho rešpektovať ako otca tvojho dieťaťa, ale to je tak všetko. Do života si vyberaj chlapa, čo ťa bude ťahať do predu a nie brzdiť a napĺnať obavami, čo zas vyvedie.

LMarika

Ak zostanes sama bez neho, ale zato s dobrymi rodicmi, ktori stoja na tvojej strane a nic ti nevycitaju, ale sa ti snazia pomoct, tak bud vdacna svojmu osudu, ze mas aspon rodicov dobrych a chapavych a milujucich a na takeho chlapa sa zvysoka vykasli. Ak takto klame, urcite je gambler (moj nazor), lebo prave gambleri utracaju najviac penazi. A aj najviac klamu. Gambleri si aj frajerku hladaju podla toho, ci je, alebo nie je ochotna im poziciavat/davat peniaze. Ich city su otupene, nedokazu uprimne lubit. Su chori, su zavisli a jedine, co ich zaujima, je, ako zohnat peniaze. Co nevidiet, zacne chodit po ulici s nozom v ruke a vrazdit stare babky pre par drobnych, nebude mat zabrany pred nicim... A ked uz gambler svoju frajerku natolko vycicia, ze si ona este aj uvery povybera, dlhy v banke narobi a viac nema, potom ju opusti a necha v sracke a za nou zacnu chodit iba jeho znami a kamosi, ktori od nej este aj peniaze pytaju, lebo im vraj on pozical. Ty za nic nemozes, si iba obet a o dieta sa neboj. Ak ho budes vychovavat len a len ty sama podla svojich vlastnych predstav, tak z neho vyrastie dobry clovek a budes spokojna. To iba tvoj byvaly by mu mohol dat zlu vychovu, PREC OD TAKEHO CHLAPA!!! Ak ti bolo sudene najst lasku, tak ju najdes u niekoho ineho, komu nebude prekazat, ze uz mas dieta. A neverila by si, kolko zien sa riadi heslom: "Decko ano, chlapa nie!" a ziju stastne. Mozno nakoniec zapadnes medzi ne a tiez budes zit stastne, lebo lepsie je byt bez partnera, ako byt s klamarom a gamblerom, aj ked viem, ze takto si si svoj zivot nepredstavovala, ty si chcela uplnu rodinu, aby dieta vyrastalo aj s otcom, idealne s biologickym, ale ked to nejde, tak to nejde a taky chlap si ta nezasluzi. Sklamal tvoju doveru, a preto si uz nezasluzi, aby ju ziskal spat.