Sef mi vyznal lasku

Príspevok v téme: Sef mi vyznal lasku
ewka

Pekny vecer, pracujem v zahranici v jednom penzione ako chyzna.Som tu uz vyse 2 rokov s mojim priatelom. Vybrali sme sa do zahranicia pracovat pretoze s priatelom chystame svadbu. Priatela velmi milujem sa som s nim stastna. Moj problem je ten ze dnes mi sef vyznal lasku, po praci si ma zavolal na kavu a tam mi oznamil ze ku mne zacina citit viac ako by bolo vhodne.Bola som v soku, necakala som to. Ja som sa nezmohla na nic ine len na to ze ak chce tak mozem dat vypoved. On povedal ze to isto nie.Neviem co si mam o tom mysliet, teda ani neviem ako sa k nemu mam spravat. Ja priatela opustit nechcem a ani nemienim a sef ma tiez manzelku teda aj spolumajitelku penzionu a aj syna uz dospeleho,takze pochybujem ze on opusti rodinu. Chcem vas poprosit o radu ako to mam vyriesit, ako sa nemu k nemu spravat, kedze doteraz sme mali taky normalny pracovny vztah, sef je k nam zamestnancom mily,ustretovy vzdy sa nam snazi pomoct atd. A teraz neviem co si mam o tom mysliet, teda preco mi vyznal lasku ked vie ze nikdy nebudeme spolu. Dakujem za akekolvek nazory a rady

Nefritova

no poviem ti to takto. ked som ja kratko robila v zahranici (gb), co sef (s vynimkou jedneho portugalca), to uchyl. naozaj a uplne vazne. jeden mi tiez vyznaval "lasku", aj povedal medzi recou, ze mal predtym priatelku polku (si asi myslel co vychodoeuropanka, to lahka babenka). no a tento tiez vyzeral neskodny, schopny, aj dobre vyzeral. a raz ma skoro znasilnil po zaverecnej a este ma presviedcal, ze ja to urcite chcem, len o tom este neviem :D no s placom som odial utiekla (samozrejme, ze do tej prace som uz viac nesla), a este ma asi tyzden terorizoval po telefone. a ja som na jeho navrhy nereflektovala a som sa distancovala od toho, ze ja ho chcem len za sefa, nic ine, cize uplne jasne som mu povedala co a ako a aj tak si toto dovolil. tento typek bol turek.

iny sef (pakistanec), ten mal firmu dokonca so svojou zenou (spanielkou - a bola to jej firma, on sa tam len prizenil). a ked zena odisla na sluzobku, tak jasne ze to na mna skusil a tiez uplne drzo a hnusne a to som ja mu povedala, ze mam priatela, potom som uz vzdy tvrdila ze mam priatela, niekedy dokonca, ze som uz vydata :D ale tento to nehral aspon na "lasku", rovno povedal, ze chce sex a aj vyhody, ktore mi poskytne :D a ze ved ked som nechala priatela doma, ze kolko som teda uz nemala sex a ze mi to strasne musi chybat atd. som mu odkazala, nech si spravi self-service, potom bol aj tak drzy a sahol na mna a tiez som odtial utekala aj som revala. zas dalsi uchyl.

potom jeden sef mi vravel, ked som bola "drza" a dovolila si sa stavat na odpor, ze "go back to your fucking homeland!"

ja som vkuse menila prace a jediny normalny sef bol portugalec, ten mal len take neskodne reci, ale nikdy si nic naozaj nedovolil. aha, a potom este indka sefka bola super, jej syn tiez by bol daco rad skusil, ale ten bol neskodny pubertak.

cize, ako sa spravat? jednoznacne, hladaj si inu pracu, lebo ty uz voci nemu sa normalne spravat nebudes vediet a on naozaj asi len skusa, ci das, a ak ta uz pozna dlhsi cas, vie ze nie si typ, co sa len tak s dakym vyspi (zvlast ak mas priatela), tak to takto akoze zamilovane zaobalil, je prefikany, davala by som si na neho ozaj pozor, este ty z toho vyjdes najhorsie, aj pred jeho zenou

ewka

nie bol triezvy, az potom sa opil.A neboj sa ja nie som az taka blba aby som nevedela,ze ak ma clovek vypite tak splieta 2 na 3 ;D

psychos

ked ti vyznaval lasku bol triezvy? Lebo ak mal vypite vtedy clovek splieta a az ked vytriezve tak sa citi trapne co narobil. Vies opitemu cloveku sa zda byt svet krajsi a vtedy je schopny vyznavat lasku komukolvek ;D

hgfc

prosimta prestan si nahovarat ze bol zdrveny a smutny lebo si ho odmietla. mozno mal zly den alebo je chory. ak by sa do teba fakt zamiloval, musel by byt psychicky chory, ved si predstav svojho otca, ze by sa zamiloval do takej mladej. neviem, ale si myslim, ze ty si predstavujes buducnost s nim a tajne dufas, ze sa do teba naozaj zamiloval. mapla by si to povedat priatelovi, aby ta niekto nepredbehol

ewka

Dakujem za rady,pracu si uz hladam inu ale viem ze to nebude hned.Takze este poprosim o rady ako sa mam spravat voci nemu. Po vcerasej debate kde mi vyznal lasku dnes sa v praci neukazal, az na konci sichty som ho stretla a vyzeral velmi strasne, zdrveny, smutny...

podvečer

tvoj šéfko si nepúšťa náhodou často túto pieseň
www.youtube.com

keď vidí že máš partnera a napriek tomu ti vyznáva lásku.. trošku odveci z jeho strany nie? ;)

laura321

najlepsie ti to tu vsvetlil Sefinko v prispevkoch...Niet k tomu co dodat. Taj to dalej a vykasle sa na teba este aj priatel.

Maoam

necitala som prispevky podo mnou, ale: on ma manzelku, ty priatela

on je sef, ona sefova, ta osoba, ktora tu moze stratit najviac, si hlavne TY a to dobry job

a od chlapa, ktory by ma balil a pritom je zenaty a vie, ze som zadana....sorry...