Zložitá situácia

Príspevok v téme: Zložitá situácia
Andrej88

Ahojte,

v živote sa mi nestala takato situacia ako prave teraz a to mam 43r. Problem je totiz v tom, ze po rozchode s byvalou priatelkou som si nasiel novu priatelku s ktorou som uz tristvrte roka. Za celu tu dobu som na byvalu nezabudol napriek tomu, ze som ju celu dobu nevidel, ba priam myslim na nu castejsie ako na tu aktualnu. Teraz pred tyzdnom som sa nahodou s byvalou stretol. Pozval som ju na kavu a ona mi povedala, ze tiez na mna celu dobu myslela.. ozval sa vo mne opat ten hormon, ktory patril len jej a srdce mi opat bije len pre nu. Pri rozlucke sme si dali pusu a ja som sa citil ako v raji. Pusa od terajsej priatelky ma od tejto dost daleko.. Tieto dve zeny su pritom uplne odlisne.. terajsia priatelka je na mna ako anjel.. spravi vsetko co mi na ociach vidi, je ku mne mila, pozorna, nema s nicim problem (napr. ked chcem ist s kamosmi na pivo)... byvala je razna osoba, ide si v svojich hraniciach a za ne nepusti.. nema problem vykricat sa za neumyty riad, nepustit ma na pivo a pod. :D teraz sa musim rozhodnut pre jednu.. co by ste robili vy? Mam sa vratit k byvalej a pocuvat hlas srdca, alebo ostat pri terajsej napriek tomu, ze ju za cely takmer rok som ju nedokazal milovat, len kvoli tomu, ze je na mna dobra a podrzala ma v mnohych situaciach?? Terajsia priatelka je do mna blazon, ja ju vsak milovat nedokazem :( a predpokladam, ze ked laska neprisla doteraz, tak ostane tam vzdy len naklonnost a laska uz ani nepride :( Dakujem :)

sansara

Ak vedela, ze kvoli praci v zahranici neodchadza zit tam niekde navzdy, ze sa raz vrati, nevidim dovod, ze sa s tebou rozchadzala. Laska prekona aj odlucenie. Obzvlast, ak to nemalo byt nastalo (kolki dnes takto kvoli praci odchadzaju a to opakovane, roky rokuce a nie jednorazovo, ako to bolo u nej). Zrejme ten rozchod z jej strany nebol len o tom. Co sa tyka toho tvojho tvrdenia, ze 100% veris, ze tam nemala ineho lebo ti to tvrdil znamy co tam bol s manzelkou spolocne s nou, nejdem polemizovat. Len uz si dospely muz a zrejme si uvedomujes, ze ten manzelsky par s nou nebol nonstop a vsade 24h den a noc. Kolki rodicia neustrazia neustrehnu ani svoje deti. A to su ich deti. Nevies, co vo volnom case robila, kde sa vsade pohybovala, s kym vsetkym travila cas. Nie som paranoidna, len realistka a pragmaticka. Obcas. Ohladne seba uz pomenej)

kafe

ty si teda riadny blb. Namiesto pomsty, si ublížil terajšej priateľke, vodil si ju za nos a použil len na to, aby bývalka žiarlila. Neviem, či máš na to gule, aby si sa jej pekne so všetkým priznal, ale to by bol pre teba asi najväčší trest. Pekne by si sa v tom vyškvaril ako oškvarka a snáď aj poučil, že pomsta je riadna hovadina.

Toto vôbec neni zložitá situácia, chlape, je to úplne jednoduché. Čo si si navaril, to si aj zjedz. Ale s priateľkou sa rozíď prosím ťa a prestaň ju vodiť za nos. Neboj sa, predýcha to a nájde si iného. Nie si jediný na svete. Zas si nefandi, že si nenahraditeľný a ona bez teba umrie.

Andrej88

kamil, presne tak :( bola v zahranici, uz sa vratila.. ale ked sa so mnou rozchadzala kvoli praci v zahranici, tak ja som si myslel ze je to kvoli inemu a preto som sa jej takto mstil :(

kamil

andrej, tvoje prispevky mi nedavaju logiku. to sa s tebou rozisla len preto, ze isla pracovat do zahranicia? asi nesla navzdy, ci? a ty si sa jej potom takto mstil? hm

Andrej88

Dakujem za nazory :) pravda je totiz taka, ze byvala ma nechala kvoli odchodu do zahranicia a teraz sa vratila. Bola to jednorazova cesta, takze spat uz nepojde. Za celu dobu nemala ziadneho ineho chlapa. To viem na 100%, pretoze na tej ceste bola s jednym mojim znamym, ktory tam bol s manzelkou a povedal mi to. A napriek svojej raznej povahe, je to najslusnejsie dievca ake som doteraz stretol.

[zruseny37]

Áno, hlúpi a nepoučiteľní ľudia sú večne nespokojní a chcú stále to, čo nemajú. Tí druhí sa vedia tešiť z toho, čo majú, aspoň väčšinu času a postupne budovať a dosahovať ďalšie ciele. Každého osobná voľba, či bude stále nešťastný, alebo sa poučí a vyťaží z neúspechu čo najviac.

Arnošt

človek vždy chce to čo nemá. Večne nespokojný a hľadajúci tvor. Nemáme byt chceme ho, máme byt chceme dom, máme dom chceme chatu, máme chatu chceme vilu, máme vilu chceme bazén atď.
a to čo máme si nevážime až keď to stratíme tak si uvedomíme čo sme mali a nevážili sme si to.

kamil

Treba si polozit otazku preco ta opustila (asi koli novemu), preco na teba cely cas myslela (je to vobec pravda?), preco sa k tebe chce vratit (nevislo jej to v novom zivote), tak si jej dobry, lebo takeho uz zrejme nestretne.
Prepac, ale 42r. a takto sa msti byvalej, na fb, no chudak nove dievca.
Je to jasne, vratis sa k byvalej a vztah bude horsi ako bol az nakoniec ta znovu posle k vode.

0vecka

typujem ze deti uz mat nexces a nemas 20 rokov imhoby si sa mal rozhodnut skor pre tu druhu kedze tam to vyzera perspektivnejsie...s tou prvou budes mat len stres...

Lucifuck

Vrat sa k byvalej a nebudes sa stihat ani spamatat ako rychlo ta znovu odkopne lebo to bude jej pomsta. Nezasluzis si dobru babu a preto ti zelam aby si stratil obe.