Veľmi málo sa vidíme...

Príspevok v téme: Veľmi málo sa vidíme...
zebra89

Ahojte..s priateľom sme spolu od marca, môžem povedať, že to je emdzi nami ok, ale veľmi málo sa vidíme. Bývame od seba asi 40 minút. Striedame sa raz prídem za ním ja, raz on..a je to asi raz týždenne. Chodím na vysokú, už som dosúškovala, on je rok nezamestnaný a býva s mamou. KeĎ som cestovala do školy na západné Slovesnko, tak som chápala, prečo sa častejšie nevidíme. To som brala v pohode, bolo mi tak dobre, maal som dostatok času na učenie, na seba. Ale teraz, keĎ on je doma, ja tiež, nezmenilo sa to vôbec. Asi mu to stačí. Cez víkendy sú samozrejme kamaráti. Môžem povedať, že ho to asi netrápi tak ako mňa.
Asi pred 2 mesiacmi som sa o tom s nim bavila, že keĎ už budem mať po škole, že sa môžeme častejšie stretávať. Povedal, že ok, v pondelok a stredu. Tak som to potom neriešila. Mám ho rada, ale zatiaľ som sa nezaĺúbila, veď ani nemám kedy. Správa sa ku mne milo, pozorne, s úctou, je mi s ním dobre.

Čo mám robiť? Akceptovať to? Alebo uvažovať o rozchode? Prečo má taký prístup?
Ďakujem.

zebra89

A s tým užitím..no neviem rpesne ako to myslíš, ale enspali sme spolu ešte a ja ešte v najbližšej dobe nechcem.

zebra89

duchdoby:

Pred ním mal o mňa záujem jeden 26 ročný muž, ktorý bol na tom finančne veľmi dobre. AAle nesprávals a ku mne pekne, tak som to do vzťahu ani neposunula. Takže tak by som to povedala :) Pozerám na výzor, povahu a samozrejme aj na finančnú situáciu, ale keĎže ešte študujem a neplánujem najbližšie 2 roky rodinu, tak toto beriem ako taký vzdialenejši problém. Ale za problém.

idylka ďakujem ti, presne tak som to myslela. duchdoby neviem či by sa tebe páčilo keby tvoja dcéra si začala s niekym kto ma pomaly 30 a nevie čo od života chce, nevie sa postaviť na vlastne nohy, vôbec som tým nemyslela peniaze.. len sa nad tým zamysli. Už len to že chlapec s ňou je raz za týždeň je zvláštne nemyslíš? to že sa ona musela prvá dokopať k tomu či vôbec spolu chodia alebo... (celkovo mi to príde tak že si on našiel mladú, pre neho vyhovujúcu a chce si len užiť nič iné, ale zas na opačnej strane ako som aj písala zebra musí tiež vedieť či jej toto vyhovuje)

duchdoby

A bolo by to prekazkou aj keby bol z milionarskej rodiny a byval v rodicovskej vile za 3 miliony eur a vozil sa v novom bmw? ;)
Inak v SR je realna nezamestnanost asi 20% a medianovy cisty prijem 400 eur mesacne, takze povedat o niekom ze je nezodpovedny ak momentalne nezaraba alebo zaraba len velmi malo je dost odvazne tvrdenie. ;)

zebra89

áno, presne tento problém si uvedomujem. Má vysoksú školu, teraz chodí na pohovory. Tým ho neospravedlňujem. Uvidím časom ako to bude, ale chcela som mu byť oporou a nie osobou, ktorá sa s ním rozíde kvôli jeho nezamestnanosti. Predtým 2 roky pracoval, ale len ako asistent učiteľa (má pedagogické vzdelanie). Ach, jas ama neviem.

[zruseny37]

duchdoby, nejde o peniaze, ale o zodpovednosť. Znie to tak, že nemá prácu, čiže neprináša žiadnu čiastku domov na jedlo a bývanie a vo svojich 29. rokoch ho živia rodičia.

duchdoby

Anonymka8287 uz spravne vie ze laska je az sekundarna a primarnu rolu hraju samozrejme peniaze, presne v duchu dnesnej doby ;)

Tak skús sa na to pozrieť z inej stránky, má 29 rokov (čo chvíľa) prácu nemá, vídate sa raz za týždeň, stále býva s rodičmi.. áno doba je ťažká ale v 29 sa ešte stále nevedieť postaviť na vlastné nohy, no to nesvedčí nič dobré zebra. Ale ty musíš vedieť čo chceš, každopádne ti držím palce aby si sa vysporiadala sama so sebou, s ním.. pekný deň. (ak ti takýto mladý muž stačí ku šťastiu, skús, ale máš celý život pred sebou netreba sa zastaviť pri prvom... :-)

zebra89

Ďakujem Vám.

No ja som ešte mladá, o mesiac mám 21 rokov..on v auguste 29 rokov, ale on je také decko, sám sa cíti na 23 rokov. Od marca tohto roku, ale tak oficiálnejšie od apríla.

No dobre, zase je na mne komunikácia. 1. krát som nevedela či spolu chodíme alebo ako, druhýkrát som si enbola istá či chlapec je vysporiadaný s bývalými a teraz toto. Ale on je so mnou spokoný, aspoň tak mi povedal :D Ale tomuto chlapcovi, asi dosť nedochádza.

gumka1

Najhorsie co je, je praveze byt spolu casto, kazdy den, alebo kazdy druhy den... to je zachvilu nuda a potom aj ponorkova choroba :D