Veľmi málo sa vidíme...

Príspevok v téme: Veľmi málo sa vidíme...
zebra89

Ahojte..s priateľom sme spolu od marca, môžem povedať, že to je emdzi nami ok, ale veľmi málo sa vidíme. Bývame od seba asi 40 minút. Striedame sa raz prídem za ním ja, raz on..a je to asi raz týždenne. Chodím na vysokú, už som dosúškovala, on je rok nezamestnaný a býva s mamou. KeĎ som cestovala do školy na západné Slovesnko, tak som chápala, prečo sa častejšie nevidíme. To som brala v pohode, bolo mi tak dobre, maal som dostatok času na učenie, na seba. Ale teraz, keĎ on je doma, ja tiež, nezmenilo sa to vôbec. Asi mu to stačí. Cez víkendy sú samozrejme kamaráti. Môžem povedať, že ho to asi netrápi tak ako mňa.
Asi pred 2 mesiacmi som sa o tom s nim bavila, že keĎ už budem mať po škole, že sa môžeme častejšie stretávať. Povedal, že ok, v pondelok a stredu. Tak som to potom neriešila. Mám ho rada, ale zatiaľ som sa nezaĺúbila, veď ani nemám kedy. Správa sa ku mne milo, pozorne, s úctou, je mi s ním dobre.

Čo mám robiť? Akceptovať to? Alebo uvažovať o rozchode? Prečo má taký prístup?
Ďakujem.

gumka1

Podla mna raz za tyzden sa stretnut uplne staci, mne to castejsie aj tak akurat lezie na nervy :D a aspon je to take krajsie a vynimcnejsie, ste viac radi ze sa vidite a mate chut sa rozpravat/hrat/zabavat/sexovat...

Ak som to dobre pochopila tebe vadí že ste málo spolu... (vlastná skúsenosť my sme boli s mojím dnes už manželom vzdialený od seba 250km) vídali sme sa každý víkend raz ja raz on.... (samozrejme je iné keď tvoj frajer nemá prácu ale zas kto chce si čas nájde...) keď je k tebe milý, pozorný atď... neuvažuj nad rozchodom, s tvojho písania mi pripadá že ste obaja ešte veľmi mladý, to je jedna vec a ďalšia vec ste spolu od marca tohto roku?... no pekne si sadkaj s ním povedz čo máš na srdci a uvidíš na čom si. Ak sa to nezmení, nájdi si iného ktorí bude chcieť byť s tebou viac ako 1 za týždeň. Všetko dobré...

LMarika

Ked sa k tebe sprava s uctou, milo a pozorne, tak o rozchode urcite neuvazuj. Mozno sam nema vela skusenosti so vztahmi, tak je len opatrny, aby napriklad nepovedal, alebo neurobil nieco zle, cim by ta mohol nechtiac urazit, nahnevat, co by si mu neskor mohla vycitat, a tak... Ak to raz spolu dotiahnete do manzelstva, asi budes ty ta dominantnejsia osoba a on ten poslusny, ale to je len dobre :) Dalsia vec: chlapi nevedia citat medzi riadkami a nerozumeju reci nepriamych naznakov, nerozumeju ani neverbalnej komunikacii. Ak nieco od chlapa chces, povedz mu to narovinu, inak nepochopi. To znamena, ze navrhnes, aby ste sa v case prazdnin stretavali v pondelky, stredy a v piatky nech by ste si vyrazili niekam na diskoteku. On to odsuhlasi, uvidis, len mu to musis povedat, lebo davat chlapovi nepriame naznaky, to proste nepomoze. Muzi maju v tomto smere v hlavicke o koliesko menej :D:D:D