Krčne mandle - dlhodobe problemy

Príspevok v téme: Krčne mandle - dlhodobe problemy
tuzio

Ahojte, mam problemy s krcnymi mandlami, ktore trvaju uz dlhsiu dobu (cca pol roka), tvoria sa mi capy a trapi ma aj zapach z ust ktory je asi z tych capov, stale si ich vytlacam kedze su tam skoro kazdy den som v tom uz skuseny a ani ma nenapina :D, jedna mandla je na tom este celkom pekne, ale druha je ovisnuta akoby \"bez zivota\" a mam v nej velku dieru, ze tam schovam celu hlavku vatovej tycinky, bol som uz aj na krcnom, kde som sa postazoval na tie capy, ale povedali mi, ze je to normalne.. taktiez mam upchatu neustale jednu nosnu dierku.ale neviem ci to nejako suvisi s tym prvym problemom a dalsi problem -biely povlak na jazyku ktory nejde odstranit, inak celkove problemy len mierne zvysena unavenost to je vsetko, na tie mandle teraz pouzivam Lugolov roztok, ktory by to mal preliecit, premyslal som aj nad odstranenim krcnych mandli, ale neviem ci je to dobry napad, kto ste mali podobne problemy prosim o nejaku radum pripadne ci vam pomohlo odstanenie krcnych mandli.. dakujem, pekny den