Co sa stalo? stretnutie

Príspevok v téme: Co sa stalo? stretnutie
Mima8

Ahojte, rada by som poznala vas nazor. Budem sa to snazit skratit.

Cez net som sa zoznamila s jednym muzom (on cez 30, ja 27), rozumeli sme si, mali sme podobne nazory na zivot, pisali sme si aj dlho do rana, obaja sme mali originalne nase fotky, takze ziadne podfuky. V podstate on bol vzdy iniciativnejsi, mala som aj pocit, ze sa mu pacim. Viem, ze chlapi zvyknu aj namotavat, to mi je jasne...

Prisiel den D (piatok) a stretli sme, isli sme na drink, pokecali, vyzeralo vsetko v pohode. Ale od toho momentku ako keby nastal zlom... Komunikacia ochabla, pripadne nebola vobec, az som mala pocit, ze sa mi vyhyba. Tak som mu v pondelok napisala, ze sa mi nemusi vyhybat, ze ja ho nebudem bombardovat. Dostala som takmer okamzitu odpoved, ze mal narocny vikend, tak nestihal. (co mi pride ako blbost, kedze predtym nemal problem odpisovat aj kazdu chvilku, aj popri praci...). Prehodili sme par sprav a kedze bolo uz dost neskoro, tak sa rozlucil, ze uz ide spat. Nasledujuci den nic a ked sme boli aj obaja online, proste vacsinou sa bud vypol alebo nenapisal. Ja tiez nie. Az teraz opat po cca tyzdni, len tak, ze ako sa ma, odpoved som dostala ale dalsiu spravu uz ani neotvoril a to je uz par dni...

Najprv som si myslela, ze caka, ci sa ja ozvem, ze nechcel tlaci, ale teraz je mi uz jasne, ze jednoducho nema zaujem. Aj ked nechapem, ze moj profil pozeral, ale nenapisal... A pritom ja nehladam vztah ani nic, myslela som, ze si rozumieme, ze budeme kamosi a travit pripadne spolocny cas. Samozrejme sa nechcem vtierat ani ponizovat, ale nechapem co sa stalo... Rozhodne som sa pocas pisania nepretvarovala a ani na stretnuti. A fakt to nebol nejaky trapas, ze sme ticho kukali do prazdna a pocitali sekundy do konca... Takze preto tomu vobec nerozumiem... Normalne mam pocit, ako keby mu niekto nieco o mne nahucal, aj ked som mozno uz paranoidna. To, ze nazivo "neprebehla iskra" chapem, ale preco taketo spravanie a nepovie priamo co sa deje...

Otazka znie, kontaktovali by ste ho este poslednykrat, nech je uprimny, kedze sa tak prezentoval, a napise kde je problem alebo by ste sa na to vykaslali?

balala

Mima8

ach, tak to už nechaj tak. Sa tým len trápiš. KAšli na to, čo si o tebe niekto myslí.

TAk nestojíš ani o jeho správu, ani o jeho vysvetlenie...Sorry, za takú úprimnosť, zažila som niečo podobné, ale dám ti radu, nebuĎ taká citlivá, lebo je to sebadeštruktívne. Skús sa nad tým povzniesť a už ďalej neskúmať prečo. Pravedpodobne je to taká povaha človeka, tú nezmeníš, každý sme nejakí :) Neber všetko tak vážne, som si istá, že on sa nad tým netrápi ako ty. A chceš sa vôbec pre niekoho trápiť čo sám to má niekde v dupe? JA by som neriešila, ani to prečo mi nedal vysvetlenie. Veď keď nechce, tak sa niekomu do zadku trepať nebudem, mám svoju hodnotu.

A len tak btw. ako ti my, úplne cudzie osoby, máme dať odpoveď prečo ti nedal vysvetlenie, keĎ to sama nevieš a poznáš ho? :)

Mima8

Pripadam si ako keby som pisala v inom jazyku... Netrapi ma to, ze ma nechce!, pretoze vztah nechcem a ani ja jeho! Trapilo ma to, ze som nechapala co sa udialo, ze mu nestojim ani za spravu...
Pretoze tam bola obava, ze ho aj niekto nakontaktoval a nieco mu nahucal... A ak toto niekto robi za mojim chrbtom, tak je to teda dost velky problem a treba to stopnut.

Som citliva povaha, neznamena, ze sa psychicky zrutim, keby mi napisal pravdu!

kafe

Mima8, podľa mňa si len zbytočne vzťahovačná. To že sa chlapec odmlčal vôbec nemuselo byť kvôli niečomu, čo si ty urobila. Možno riešil vred na zadku, mal chuť si radšej špŕtať v nose ako si písať s tebou a uznaj, že keby ti to otvorene povedal, nielenže by si nebola nadšená, ale ani by si mu nemala ako pomôcť. A bolo by ti ešte horšie. Takže vzhľadom k tvojej citlivej povahe radšej nechci, aby s tebou ľudia jednali na rovinu.

balala

Mima8

Samus eba presviedčaš, že vzťah nechceš. Tak možno kvôli nemu spíš normálne, ale rozhodne ťa to musí trápiť, keď zakladáš fórum. Či sa nebodaj nudíš?

Podľa mňa to veľmi riešiš, proste si sa mu až tak nezapáčila a bodka. A to, že ti teraz píše? Tak veď mu odpíš čo ťa napadne, neuvažuj nad tým čo napísať alebo nie. VeĎ predsa nechceš s ním vzťah, tak čo to tak riešiš? A nezaoebraj sa tým, prečo ti teraz po dlhšej dobe napísal.

JA mám takú skúsenosť, že keď chlap vážne chce dievča, tak ju neignoruje (tým narážam na jeho online stav a neotvoril tvoju správu).

Mima8

Neviem preco mas pocit, ze chcem viac, lebo nechcem. Len som proste citlivejsia povaha, ktorej sa dotknu mozno viac niektore veci ako inych... A tiez nemam rada, ak so mnou ludia nejednaju narovinu...

Zase az tak ma nezaujal, ze by som kvoli nemu nespala... ;) Len som proste mala blby pocit z toho, ze som nechapala co som takeho urobila...

V kazdom pripade ma to po par dnoch preslo a teraz sa ozval... :D

sewie

pokial tuzis len po kamaratstve tak to zbytocne riesis...ja som tiez nasla kamosa cez net-od zaciatku povedal ze chce byt len kamos a tak to aj je...a ozve sa raz za par tydznov, obcas kamsi ideme, nejaky sport alebo aj disko... ale nejak moc v kontakte nie sme...je to normalne.
odpis mu napr zajtra...nieco uplne neutralne a strucne.

ale z tvojich slov nemam pocit ze chces len priatelstvo...

Mima8

A niektori necitate poriadne... Ja som pochopila, ze som mu z nejakeho dovodu nesadla a ze hlada nieco ine... Ja som nepochopila preco mu nestojim ani za spravu, ked so znamou su v kontakte po stretku uplne normalne... Obcas si napisu. Aj ked to tiez nevyslo...

Mima8

Ahojte. Pre upresnenie. Nebolo to "siahodlne pisanie"... Neviem presne kolko dni... A tiez nie nonstop. Kazdy si zil popritom aj vlastny zivot. Tym, ze mame kazdy pracu ako mame, tak sme to stihali aj popri pracovnom case. Ja zase nie som typ, ze sa stretnem s kazdym druhym. Najprv chcem toho cloveka spoznat aspon cez pismena... Aj ked viem, ze realita je ina. Ake ked mi dotycny nesedi uz ani podla komunikacie tak vycuvam. Nevidim dovod mat kazdy tyzden 10 stretiek...

No ale spat k teme. Dnes sa ozval sam od seba po cca 7 dnoch. Otvoril spravu aj ked aj predtym uz bol online. Neotvaral asi, aby mi to nezobrazilo ako precitane... Takze otvoril a odpisal. Pokracoval normal v konverzacii. Ja som zatial neodpovedala...

sewie

co tym presne myslis-skype ako kompenzaciu prveho stretnutia?...pokial skype predchadza prvemu stretnutiu, fajn...-vlastne mas ovela lepsi obraz o tom cloveku pred stretnutim a vies ci sa vlastne s nim chces stretnut...ale za rande sa to nepocita:)...tak ci tak, siahodlhe vypisovania s clovekom ktoreho nepoznas a chces aby z toho mozno bolo cosi viac, je velmi velmi zly napad...ci pred prvym rande alebo po prvom rande...proste nie! na co?na co si vylievas srdce cudziemu cloveku?siahodlhe vypisovanie pred skutocnim spoznanim cloveka vzbudia u zien falosne nadeje a u muzov nakoniec nezaujem...