Aký je vplyv fajčenia na cvičenie

Táto diskusia patrí k článku: Aký je vplyv fajčenia na cvičenie
Aký je vplyv fajčenia na cvičenie

Dávno pominuli doby čiernobielych filmov, v ktorých dáma s cigaretou predstavovala vrchol elegancie, a kde sivý dym zahaľoval jej tvár do tajomného oparu. Vtedy sa, bohužiaľ, o škodlivosti fajčenia príliš nevedelo, ale dnes je situácia našťastie iná.

Ockova

ano,ma to negativny vplyv na naše zdravie a tiež aj na našu penaženku. Ide hlavne o naše zdravie. Vieme že fajčenie škodi nielen nam, ale aj ludom v našom okoli. Najlepšie by bolo prestat fajčit uplne . Mne sa to podarilo a som za to veeelmi rada. Ovšem mi v tom nepomohla moja pevna vola, ale pomohla mi elektronicka cigareta z vaprio,sk

Coffee

fajčenie zle vplyva uplne na všetko. Najlepšie by nbolo prestat fajčit. Kto chce prestat, prestane, či už pomocou e-cigarety, alebo iba pomocou pevnej vole

Siaia

fajčenie zle vplyva na všetko, nie iba na cvičenie. Škodí to zdraviu, smrdí to, stoji to nemalé peniaze a nie každemu to ,,vonia,, . Preto je najlepšie to s nim skoncovat. V takom pripade je tažke odučit tazkeho fajčiara od fajčenia a preto doporučujem elektronicku cigaretu

Mariolla

fajčenie je zla a škaredá závislosť. A hlavne už aj smradľavá.Preto som sa aj ja rozhodla presta%t a ešte aj ušetrám nějaké tie eura, ale hlavne to robim pre svoje zdravie, pre seba.