Rozišiel sa so mnou priatel, mám chuť zomrieť

Príspevok v téme: Rozišiel sa so mnou priatel, mám chuť zomrieť
Veronika1998

Rozišiel sa somnou pred týždnom môjj priatel po 7 mesiacoch,mám len 17 ano viem prídu další leppší,lenže ja nikoho iného nechcem :-(....Milujem ho aj napriek tomu že posielal nahé fotky iným babám že na začiatku nášho vzťahu chodil za bývalou..všetko som mu odpustila :-( ... Ale on mi nevie odpustiť to že som sa sním pohádala, ano bola som žiarlivá,obmedzovala som ho :-( .. ale ja som sa zmenila a on ma už nechce ani vidieť :-(... spravila som blbosť :-( vyhrážať sa tým že ho dám zbiť ano bola to blbosť,ale už som nevedela čo mám robiť :-( ... udal ma na polícii už za ním nemôžem ani ísť a strašne mi chýba potrebujem jeho objatie všetko :( ... Ja chcem aby sa ku mne vrátil :-( ... Mám chuť zomrieť vobec nemám chuť do života čo mám robiť? :-( Zabudnuť nedokážem :-( .. Lebo h omilujem doslova milujem a spravila by som čokolvek aby sa vrátil :--( ....

creature

Veronika nieco som sa ta pytal. A myslim si ze nie je vhodne aby si to riesila tu. Ries to s niekym kto je v tvojej blizskoti, kto ta pozna a komu doverujes. Je niekto taky ?

creature

A co keby si to neriesila cez internet. Mas vo svojej blizkosti niekoho z rodicov ? Surodencov alebo nejaku dobru kamosku ?