Sexualne fantazie

Príspevok v téme: Sexualne fantazie
ccicca

Mam priatela, niekolko rokov, lubime sa a planujeme spolocnu buducnost. Som s nim stastna, aj v sex. oblasti nam to klape a nikdy v zivote by som ho nepodviedla. Som vsak mlada baba a tak mam este stale napadnikov. Nemam s nimi samozrejme nic, vsetko ostane vzdy v rovine ,, napadnik ,,. Nestretavam sa s nimi, nevypisujem si s nimi ani nic podobne. Moj problem je v tom, ze obcas trochu fantazirujem. Vacsinou vecer ked zaspavam, predstavujem si mojich napadnikov - konkretne sex s nimi. Je to vasnive, a vzrusuje ma to. Ma niekto podobny ,, problem ,, ? Je to normalne? V realnom zivote ma tito muzi vobec nezaujimaju... az na tie predstavy.

eisbanana

Je to normalne, nie si jedina. Tiez mam rozne sexualne fantazie, ktore ma vzrusuje, niekedy aj uplne nechutnosti alebo aj trojky, stvorky... so zenami, ale nazivo by som ich nechcela zazit, to by som sa pogrcala, lenze v predstave ma to rajcuje. Okrem toho mavam casto v noci sexualne sny, ze sa odovzdavam cudzim chlapom uplne roznym alebo to robim pre zachranu zivota, alebo ma uniesli a musim im dat a vsetko ma to vzrusuje. V reali zijem monogamnym zivotom dlhodobo a nemam zaujem nieco z toho naozaj zazit, lebo by sa mi to nepacilo a hnusilo sa mi to. Btw sex s priatelom je tiez skvely.