Genitalne bradavice!

Príspevok v téme: Genitalne bradavice!
V.

Ahojte. Mám genitalne bradavice (kondylomy), ktore mi diagnostikovali asi pred 2 mesiacmi. Doktor mi povedal ze mám prist na chirurgicke odstranenie (vypalovanie) pokial mi to nezmizne. Chcem sa spytat je odstranovanie chirurgicky bolestive? Nemyslim tym len vypalovanie, ale aj odstranovanie dusikom, chirurgickou lyzicou atd...
Mala som uz aj zapal bartoliniho zlazy, doktor mi povedal ze to bude 15 sekundovy zakrok a nakoniec to bolo odstranenie skalpelom sprevadzane s najhorsou bolestou aka len moze existovat.
Tak dakujem za rady. :)

MultiLevel

Tak to mas velmi ale velmi zvlastnu doktorku, ked ti vravela o tesnom obleceni a nezmienila sa o imunite. Myslim vsak, ze obycajny sedliacky rozum ti uz mohol aj sam napovedat, ze ide najma o zalezitost imunity...mavas herpes aj na ustach? A kedy ho mas? Urcite v case, ked mas stres, ked mas toho vela, popripade ked si nachladnuta. Ked to takto nemas ty, ma to miliarda inych ludi. Ide totiz skutocne o imunitu.
Ehm, si sice zena, ale vyjadrujes sa ako dlazdic :D Ale ok, prisposobim sa ti. Zrat vitaminy by si skutocne mala cely zivot. Lebo vies, vitaminy sa zeru denne. Prijimas ich v strave a ani o tom nevies. Ked je ich vsak v strave malo, musis ich prijimat aj v inej forme. Som o cosi starsia ako ty, ale nerobi mi proble denne si dat par vitaminov, tak z toho nerob taku vedu :) Robis to predsa pre seba. Moje denno denne vitaminy su vitamin C, magne B6, zinok, hliva ustricova, zeleny jacmen, echinacea. Ked som mala pasovy opar nedavno, uzivala som namiesto magne B6 milgamu, uziva sa specialne pri roznych herpesoch, oparoch a podobne. Urcite skus, len to nesmies brat dlhodobo.
Inak, hpv si nemohla chytit pocas dakej diety, kedze ide o pohlavne prenosne ochorenie.....v tom musi byt cosi ine. Ale to uz by vedel skor RNG posudit, v akom pripade sa da chytit pohlavna choroba bez pohlavneho styku

V.

Ved som pisala ze uzivam aj hlivu ktora je original na tieto genitalne bradavice. Priamo ju na to odporucaju. Ale ja nejdem cakat 3 mesiace. Ja idem v juli na vypalovanie. Na gynde som bola niekedy v aprili. Gynekolog to neriesil vobec, nedal mi na to ziadne vitaminy, tabletky no proste nic!!! Ja sa bojim toho vypalovania (preto som hlavne chcela vediet ci to vypalovanie boli, ci sa to robi v narkoze atd...)
A podla roznych diskusii na internete v priebehu polroka chodili zeny na caste vypalovanie lebo sa im to dost casto vracalo.
Nielenze sa o seba bojim, ale navyse sa hanbim sa tam pred gynekologom rozkrocit, mám z toho nervy, fakt mi je na h'''o ked si pomyslim ze mi to idu vypalovat, a ze aj tak sa tie svine vratia ..nakolko 50 percentna sanca existuje ze sa to vrati.

Shayleen

A ešte niečo na posilnenie imunity nestačí len zinok a vit C tak potrebuješ aj selén železo vit B a A ostatné takže by si mala kúpiť kompletný prípravok na imunitu

Shayleen

Neviem čo by si robila na mojom mieste!

Mala by si si ešte mecha urobiť vyšetrenie imunity to sa aj ja čudujem že ti gynda nedal žiaden kremik pokiaľ môžeš kúp si niečo za tie 3 mesiace sa ti to môže poriadne rozšíriť. Čo sa týka tých vit zinok a vit C je málo mala by si niečo brat a z lekárne nie z drogérii! Tie z lekárne sú obsahovo lepšie ako tie z drogérii. Ako som už písala keď ti to odstránia nemusí to tak byť že sa ti to vráti ako napr v mojom prípade. Ale určite si zajdi este za tým imunologom. A ešte niečo každé 2 m sa tiež nechodieva na vypaľovanie hojenie potrvá dosť dlho nie to ešte každé 2 m na vypaľovanie

V.

Zerem hlivu, zinok a vitamin c, co si mám este preboha kupit? Zaujimave ze doktor o imunite nezmienil ani slovo, trepal o nejakych veciach typu: 'tesne oblecenie a sladkosti' a tiez ma zaujalo to ze namiesto nejakej masti alebo liekov ma nechal ist domov s tym ze za 3 mesiace mi to idu rezat. Akoze preco nespomenul nic s posilnenim imunity? To akoze ked douzivam tieto vsetky umele hovadinky z lekarne tak sa mi to bude vracat a vracat a stale budem zrat iba vitaminy cely svoj zivot? Mám len 16, v zivote som nemala pohl.styk a ani ma to nelaka a i napriek tomu mám choroby akoby som mala za sebou vazny vztah. Dnesni doktori a ta uroven to je fakt na zabitie. Mozem chodit na vypalovanie kazdy druhy den.

RNG

Ked mas HPV virusy, mas aj ine ako herpesy HSV1, mozno aj HSV2, , CMV EBV, VZV atd, a ked sa ti prejavuju, znamena ze mas nizku viralnu imunitu. Ked si ju neposilnis, kazde z tych nakaz v tele sa ti moze premnozit a poskodit telo. Nie je to len vec condylom, ale aj poskodenych sliznic, pecene, nervovych obalov(myeln) a podobne. Najdi si cez Google.sk pod mojim nickom temu herpes, kde som uviedol celu radu antiviralnych doplnkov, z ktorych sa viacero oplati brat, ked nechces aby ti rozne virusy vazne poskodili telo.

V.

Ano, viem ze si to musim odstranit, nechcem nejako experimentovat so zdravim. Chcem vyskusat hlivu - ta je vraj dobra na tieto bradavice. Inak uzivam vitamin c a zinok, ale to asi pravdepodobne nestaci.
Inak tak ma napada...asi polroka som drzala taku dietu pocas ktorej mi chybal docasne menzes, prilis som pocas tejto diety nejedla..vacsinou to bola konzerva fazule, dva jablka a tanier ryze za den...mala som také skoro anorekticke obdobie, tak rozmyslam ci to nie je aj tym ze sa mi oslabila imunita a chytila som hpv.

Shayleen

Musíš si to nechať odstrániť inak ti napadne aj maternicu a vajcovody. Po odstránení môžeš posilniť imunitu mne po odstránení nevrátili najmä v jesenných a zimných obdobiach beriem na imunitu