Ako nájsť polovičku?

Príspevok v téme: Ako nájsť polovičku?
som_sám

Ahojte,

potreboval by som poradiť ohľadom pomoci ako si nájsť partnerku. Vec sa má takto, že pokiaľ som študoval, tak ma to síce trápilo, ale nejak som sa tým nezaťažoval. Teraz mi to začína všetko dochádzať o čo všetko som prišiel a mám pocit, že už som zmeškal svoj vlak. Problém je o to horší, že nemám veľmi rád diskotéky a rôzne podujatia ako festivaly a podobne, čiže tadiaľ to cesta nevedie. Bohužiaľ ani moje koníčky či záľuby sú mimo spoločnosti. Taktiež som skúšal aj rôzne zoznamky, no bez úspechu. Ostáva mi dúfať, že možno v budúcej práci niekoho stretnem, ale aj to je otázne, nakoľko je charakteru, kde sa vyskytuje len mužskí kolektív.

Podarilo sa niekomu uniknúť z takto začarovaného kruhu?

Matyo

Ach bože, tieto ženské rady sú úplne otrasné :D Ženský a mužský svet je rozdielny, žena si môže povedať "nebudem nič hľadať, časom sa mňa nejaký chmuľo aj tak nalepí" a väčšinou sa tak aj stane, ale u mužov je to iné, chlap si musí všetko vybojovať sám, či už prácu, postavenie v spoločnosti a samozrejme aj ženu. V mužskom svete nič také, že "nič nerob, všetko ti spadne z neba" skrátka neexistuje! A to je rada aj pre teba, skrátka musíš hľadať, nebáť sa a nebyť z toho frustrovaný. Možno je lepšie ak si nájdeš niekoho trochu neskôr, ale budeš si ho o to viac vážiť, akoby si bol s niekým od 20-ky, potom by láska vyprchala, rozviedol by si sa a aj tak by si musel hľadať niekoho iného a ešte k tomu platiť alimenty na decká :D Takto si aspoň slobodný a bez záväzkov čo tiež nie je zlé...

Žužova

Láska príde ked ju budeš najmenej očakávať..čím viac budeš plačiť na pílu a zamýšlať sa tým tým neskôr sa objaví.Kašli na to,nerieš lebo j tak na nič neprídeš :o)

Biela Kobra

Nemáš rád diskotéky a festivaly? Tak tam nechoď, zrejme by si si tam našiel dievčinu, ktorá má rada diskotéky a festivaly ;-) Radšej sa poobzeraj okolo seba. Nikdy si nebol v obchode, v reštaurácii, v čistiarni či na úrade? Všade okolo seba máš ženy - predavačky, čašníčky, asistentky, úradníčky... Raz ti snáď padne nejaká do oka, tak ju potom pozvi na kávu a uvidíš, možno sa ti pošťastí. Ak máš voči nižším pozíciám dešpekt, to ťa najmenej trápiť nemusí, dnes sú mnohé šikovné inžinierky a magistry rady, keď dostanú robotu aspoň v butiku... A ak máš dáke záujmy, prihlás sa do daného klubu a určite tam nájdeš schopných báb dosť.

dela

Slobodna, je rozdiel ked si chvilu sam a ked si sam roky. Je normalne, ze clovek nechce byt sam cely zivot. Ak by clovek bol rad len sam so sebou tak by vztahy ani nic podobne nemali vyznam a neexistovali.

Mozno nie si taky najviac pritazlivy, ze sa na teba baby lepia a bude to pre teba tazsie aj tym, ze nie si az tak spolocensky typ... ale nezufaj:), zacni skusat, bavit sa so zenami, aj len tak nezavazne, akoby o nic neslo. Chod do muzea, galerie a niekomu sa len tsk prihovor, ze co si mysli o tejto vystave napr. A tak:), ak nezabere, tak hned chod dalej a skusaj a skusaj, .. len to neber vazne a bude to fajn:), skus chodievat na diskusie, a nesustred sa nato, ze chces nejaku zenu, ale nato, ze sa nieco zaujimave dozvies a postupne takto ziska kontakty a niekoho snad najdes:)

Slobodna

Neviem, ale mna to nikdy netrapilo. Chvilku som bola sama, uzivala si samotu a potom som tak nejak nechtac vzdy niekoho stretla. Tvoj styl polozenej otazky aj mnoho inych prave tu, naznacuje, ze chces niekoho, aby si nebol sam. V tom pripade si kup psa. Ja si myslim, ze kto nevie byt sam, nevie byt ani vo vztahu.
Hladal si uz takmer vsade, nechaj, nech si ta laska najde sameho a mozno si len prilis narocny a vyberavy, ktovie.