Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

Katylili

Tak ja osobne som tu čítala iba pár názorov ale idem iba vyjadriť svoj názor... Ja osobne by som sa kvôli tomu aby som sa páčila mužom určite nemenila ... Ale zasa určite by som nechcela mať ani 100kg ... Najhlavnejšie je aby bol každý spokojný najprv sám so sebou ale keď už sudite ženy podľa vzhľadu tak úprimne musím povedať že stále je viac krajších žien ako mužov ... Ja som tiež za zdravý lifestyle ale za to že niekomu sa nechce a má nadváhu tak ho nebudem odcudzovat

jajoooo

A vy sa cudujete? Ved sa pozrite v meste kde sa stravuju mlade zeny aj studentky pizzerie , kebabarne ,bagetarne fastfoody plne mladych ludi.. ked si niekto mysli ze ostane pri takej strave ako modelka ....

Madd1

Na tejto teme je vidiet ake su slovenske zeny strasne nesebakriticke a neobjektivne voci sebe a to ze im clovek nemoze nic povedat lebo to hned obratia aby zakryli svoje chyby. Autor temy ma uplnu pravdu tiez si vsimam ze nase baby priberaju maju faldy speky vozia sa vsade autom a autobusom a tlacia fast food a nezdrave jedlo. Ale naroky na chlapa maju ako keby boli modelky. Ona moze byt tucna mat na prd plat ale muz nech vyzera ako model a dobre zaraba . Lebo zene nemozes nic povedat. Ani to aby jedla zdravsie a zacala sa o seba starat. a zacala sa viac hybat....Mne keby niekto vytkol ze som tucny alebo sa zle obliekam tak sa nad sebou zamyslim a snazim sa to zmenit... ale nasim slovenskym dokonalym zenam sa nemoze povedat nic lebo ved je zena .

Jetotak

Mna zas zaraza ze vsade su chudi chlapi ruky nohy tenucke zadok ziadny a brucho a la kriziak. Kedy sa zacnete o seba starat vy?

demotivacia6

Mna zaraza ze to tie dievcata nehneva ze nejedia zdravsie a nechodia cvicit...dnes som videl po meste tiez krasavice v kratasoch ,, do pol rici,, celulitida vsade rozlezena stehna sa im suchali o seba... a niesli sa ako pavice...

usagirl

už mám plné zuby toho ako slovenskí muži kritizujú výzor slovenských žien, tá je tučná, tá chudá, tá taká, tá hentaká...
Sebavedom človek je ten ktorý aj keď je tučný si oblečie kraťasy alebo minisuknňu a má v paži to či sa to niekomu páči alebo nie!!!
Pracovala som v USA a to by ste mali vidieť tie rozskysnuté američkanky s veľkými riťami a stehnami. Tie vôbec neriešia že im z minisukni vytrča celulitída alebo z trička do pol pása im vykukuje sadlo z bokov. Tie sú tak sebavedomé a majú v paži že im to je jedno. Lebo v amerike si môžte obliecť čo chcete a nik to tak nerieši ako tu na slovensku zakomplexovanom kde sa každý stará do každého aj to čo má v tanieri rieši.
A viete prečo to tak je, lebo američania si vedia užívať život zatiaľ čo slovací život neužívajú oni riešia životy iných a ich vlastný im uteká pomedzi prsty.
Tak keď nejaká rozkysnutá buchta ako to voláte si oblečie minisuknňu či šortky mne je to jedno a neriešim. Je to jej telo nie moje a jej vec čo si dá na seba. Mám iné priority počas dňa ako riešiť niečij šatník!

jeblinky

a ešte jeden poznatok, dievča čo ma videla keď som bola chorobne vychudnutá a potom mi vraví, ty si dobre pribrala a tie stehná?
a ja no a?
teraz je dievča mŕtve spáchalo samovraždu, takže o čom to svedčí?
že sami ste nevyrovnaní jedinci a nedostatkami ( vo vašom ponímaní)
sa snažíte kompenzovať si vlastné problémy a komplexy.
Čo Vám moc teda nepomáha a stávate sa viac a viac trápnymi, povrchnými ľuďmi.
Skúste nebyť tak idiotskí a riadiť sa mottom : ži a nechaj žiť a hlavne starajte sa o seba!!! mrháte časom na hlúposti

Jeblinky

A chlapci to sa sice neriesi, ale ako vyzerate vy poniektori chlapi co ste chudy a necvicite jak hajzlove pavuky nechutne na to sa tiez neda pozerat cista antikoncepcia a kto vam to vycita ?
Dalsi sfuknuti steroidovi uz len ihla a letis ako Gagarin, dalsi s pivnym bruchom a takto mozme pokracovat, co nova generacia to zozensteli buzeranti tak si zavrite hubu, sami ste jak odpad a chcete viac ako si realne zasluzite

Jeblinky

Prosim vas a kto vas nuti sa na ne pozerat, vy mate byt tolerantni! Ani tvoj ksicht sa nie kazdemu lubi
Za dalsie, nemozes chciet aby boli ludia rovnaki, treba abg sme boli rozdielni
A zlaticka cl vas je do toho, kto ako vyzera? To riesia len primitivi a zakomplexovani ludia s vlastnymi problemami, mala som uz 48kg aj 57 aj 60 a teraz je mi dobre, mam u p co si druhi myslia, mam krasny zivot bez dlhov a bypotek mam vsetko a mozem Vas kaslat, nemusim dret za kasou, nemusim platit najomne za cudzi byt atd, takze to ze si niekto povie boze ake ma stehna, je mi u riti ;) lebo naozaj moj zivot naplnaju moje deti a muz , fen je pre mna prioritny co sa tyka nazoru nie daky odkundez bez zeny

fasters45

Matus29 uplne s tebou suhlasim. Ked idem domov z prace a vsimam si nase dievcata a zeny je to na zaplakanie. Kazda druha stehna a zadok ako kufor plus speky na bruchu . Nemusi mat kazda zena 50 kil aj s topankami ale ked maju nejaku problemovu partiu aspon nech sa vedia obliect. Nieje nic horsie ako ked si tucna baba da minisuknu alebo kratase z ktorych jej pol riti trci a vobec sa jej nehodia. A este sa nesie sebavedomejsie ako tie ktore sa tak mozu obliect