Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

Krpel

naivkasprosta -ok beriem späť,myslela si to dobre.V podstate s tebou súhlasím.Ak si z tých čo niečo pre seba robia tak ok.dobrú rano idem na to aj ja samozrejme po svojom.

naivkasprosta

Krpel, ale ja som sem naschval napisala trening hodny zaciatocnika, aby ho aj zaciatocnik bol schopny zvladnut s tym, ze neskor si moze pridavat pocet opakovani, vymenit male kliky na kolenach za velke ozajstne kliky, a tak dalej, dat obmeny... Cvicim tak uz vela rokov. Len niekedy v zime pre nadchy a bolesti hrdla vypadnem na niekolko tyzdnov, lebo pracujem v zime niekde, kde je minus 20, tak sme nonstop vsetci chori tam... potom sa zase davam dokopy. Ale tymto si udrzujem vahu, toto ked zacvicim kazdy den, tak nepriberam, to je to podstatne pre mna ako pre zenu a nie aby som robila zo seba muzatku a praskala do seba sterace, makala vo fitku na tazkych strojoch 6 hodin denne, az kym mi z klitorisu nenarastie penis :) a vyzerala ako Schwarzeneger - taky vyzor si ja ako zena neprosim, zaroven nechcem, aby si moj navrh na trening hodnotil z pohladu steracoveho pseudo kultaka, lebo takym ja do ich treningovych metod kafrat nechcem a ani nebudem.... Ale inac vdaka za reakciu :)

Krpel

naivkasprosta -trening hodný začiatočníka.Je vidieť že takto cvičíš možno aj niekoľko týždňov.Toto ti dlho nevidrží.Cvič tak roky a potom sa rob takou.Spalovanie 0 bodov budovanie sv.hmoty 0 bodov jedálniček 0 bodov.Odhodlanie 100 bodov zaťiaľ.Prosím neodpovedaj mi trenujem 17.rokov Brušakmi sa nechudne a švihadlom si vela ludi dokafre kolená.Kliky sú pre chudobných tínedžerov .čau.Telo spaluje od 65% MTF tuky.Potenie nieje zarukou chudnutia ,musís okysličiť krv inak míňaš glykogén.Nevadí.

naivkasprosta

Ani ja nechapem celkom nesebakritiku, lebo da sa obliect aj v lete tak, aby mohla mat zena napriklad s problemovou oblastou- zadok, sortkove nohavicky na plavkach. Akoze nemozme jej zakazat ist sa schladit k bazenu. Aj ona ma pravo sa ist okupat, to je jasne. Ale musi mat plavkove nohavicky, ktore vyzeraju ako tangace? Ked ma sortkove, je to v poriadku. Alebo take suknickove, ktore zakryju aspon speky na tom zadku. To je tiez O. K. Ale tie tangacove su len pre fakt sexice krasne, chuducke. Taktiez nemusi mat take tie sortky zarezane v zadku, ked chodi po vonku, moze mat aj kratke nohavice, ktore koncia niekde pod kolenami. Lahke, vzdusne. A tie, co su zarezane do zadku, nech si da na seba sexica modelka. Rovnako tricko moze byt s rukavmi z prijemnej latky lahke a vzdusne. Nemusi byt zrovna na ramienka, aby bolo vidiet trasucu sa slaninu na tucnych rukach. Toto chapem a v tom suhlasim. Rovnako nechapem, preco si uplne plocha zena (ci chuda, ci tucna, ale celkom plocha) neda aspon vypchatu podprsenku na plavkach, vsak aj take sa daju kupit. Mame rozne druhy oblecenia pre rozne druhy postav, taktiez rozne plavky, od vymyslu sveta, nikdy tolko nebolo na vyber ako dnes, tak preco sa niekto naschval zhovadi, to nechapem. Kazdopadne ale ked si aj velmi tucna zena da nieco, co jej postave sadne, vyzera tucna a nic nespravi s tym, ze nevyzera pritazlivo pre takych, ktorym sa pacia chude. Ale ked vidim taku tucnu, ktora ma napriklad suknickove cele plavky, samozrejme cierne, co je farba, ktora zostihluje, tak sa mi to na nej paci a obdivujem ju minimalne zato, ze si vedela vybrat, co na jej postave vyzera najlepsie. Len tie v ritiach zarezane, to je mi nechutne na tucibombach. Ja som priemer, mam 61 kg, vysku 168 asi, cvicim a sportujem, beham a plavam, ranna rozcvicka kazdy den. Byvala som chudsia, pre bolesti hrdla a ine sracky a problemy som tri mesiace necvicila, co ma drzali zdravotne problemy, teraz zacinam... a tiez chodim na kupko, ale do riti zarezane plavky by som si nedala. A nebola by som si ich dala ani, ked som mala pred tromi mesiacmi 55 kg.

limovienka

lebo sa zle stravuju a maju malo pohybu. ked sme my boli decka, tak sme behali po vonku a obezita nam nehrozila. teraz vacsina deti len sedi za pocitacom alebo mobilom. nie je sa co cudovat, ze potom vyzeraju tucno

Andy565656

Ach, aký by to bol len svet krásny, ak by sa každý staral len o seba a neriešil druhých. Prečo sa vlastne niekto zapodieva tým, či je niekto chudý, tučný, fajčiar, alkoholik? Každý si je strojcom vlastného šťastia, kým vám ten človek neubližuje, môže vám byť úplne ukradnutý. A ako tu niekto spomínal, že vám vadí dívať sa na tučné ženy v šatách a šortkách, preboha, tak sa nedívajte. :D Partner mi často hovorí, že som nevšímavá v spoločnosti a nejako neriešim iných, a asi som za to vďačná, aspoň nemám problémy niektorých z vás a môžem pokojne spávať. :D

Udha

No ja ked vidim tie lenive kofy, co este aj smrdia za potom, tak mi je naozaj zle. Ja uz taham na styridsiatku, mam dve deti a udrziavam si stihle telo. Da sa to, ak clovek chce. Staci normalne jest, hybat sa a vyhybat sa cukru a fastfoodom. Moje deti su tiez stihle, kedze oni sa stravuju zdravo. To ja keby som videla, ze jedno z nich smeruje k obezite, tak by som to tak nenechala. Fuj! A neznasam vyhovorky obeznych ludi: som chory, to preto som tlsty... Mame to v rodine... Jem strasne malo, a aj tak priberam... Chodte do pr..., jediny vas problem je obzerstvo.

Jarninko0

Naivka cvicit mozu kolko chcu pokial neupravia stravu je to strata casu a to doslova. Tiez si vsimam ze nase zeny maju neskutocne speky okolo pasa zadky a stehna . Hlavne ze vecer su v meste plne mcdonaldy a pizzerie v meste stoja rady na kebaby a bagety. AK dodrziavas stravu aku mas do fitka ti staci chodit 2-3x tyzdenne. Takato strava aka dnes prevlada je casovana bomba pre cukrovku,nadvahu a dalsie choroby s tym spojene. Ludia uz ani nejedia ovocie a zeleninu len samy fast food. Tiez nechapem tu nesebakritiku ze baba ma kila a da si kratke saty alebo kratasy kde jej trci pol zadku celulitidoveho tucneho vonku...