Čudná menštruácia

Príspevok v téme: Čudná menštruácia
Zuzica 555

Zdtavim vas potrebujem piradit ci nahodou niekto nema skusenosti uzivam skoro 2 roky hak microginon vzdy dostavam menzes na 4 den od uzitia poslednej tabletky,lenze tato posldna menstruacia bola zvlastna na 3 den som zacala trocha krvacat myslela som si teda ze som dostala ms o den skor lenze po chvili krvacanie preslo zacalo hnede spinenie ktore trvalo az do vecera vecer uz nebolo nic na druhy den rano teda na ten 4 den som dostala ms ako zvycajne lenze sa mi zdala o nieco slabsia ako zvycajne ms trvala 3 dni ak neratam to 1 denne spinenie cize normalna ms trvala 3 dni inokedy som ju mavala 4 dni a na 5 den sem tam hnede spinenie a hotovo no lenze tato trvala 3 dni plus to spinenie dnove, na 4 den som mala vlozku cistu ale ked som si dala tampon bol spinavy este, na 5 den nic takze som myslela ze je po menzese lenze na 6 den teda po vzati 1 tabletky, som mala cely den ruzovy vytok, odvtedy uz chvalabohu nic, zdoraznujem ze uz 2 mesiace mam velke stresy schudla som 3 kila, nechutk mi jest, nemozem spavat, stale som roztrasena myslite ze takato ms moze byt aj zo stresu? Lebo este sa mi to nestalo nehotna niesom dakujem za kazde rady