Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako si najst kamaratov/tky?

Príspevok v téme: ako si najst kamaratov/tky?
Oringo

Rad by som sa s vami poradil. Uvedomil som si ze som posledne mesiace osamely. Nie ze by som samotu nezvladal, no ani mi to nerobi velku radost ked to trva dlho. Akoby sa vytratili postupne ludia z mojho zivota. Skusim opisat priebeh ako k tomu vlastne doslo.
Ja mam rad spolocnost, od detstva som sa pohyboval medzi ludmi, vzdy som bol vo velkych partiach kde sme spolu chodili na opekacky, stanovacky, festivali, von do mesta, zabavit sa, kupaliska, proste akcie vsetkeho druhu. Ale ako to uz chodi tak postupom casu ako sme koncili skoly, tak sa tieto partie rozpadli, vznikli nove partie, kamaratstva, vztahy, ktore v poslednom case tiez skoncili, alebo by som skor povedal ze ochladli vztahy. Ludi co som poznal tak z nejakeho dovodu su vytazenejsi, pracovne v zahranici, alebo maju priatelky a dohadovat si s nimi stretnutie je asi take ze vidim ze ich moj zaujem skor obtazuje ako by mali z neho radost. Priatelku teraz nemam, takze ked pridem z prace tak to vyzera tak ze okrem zalub nemam co robit. Zo zalub mam najradsej sport, cestovanie, turistiku a tomu venujem volny cas. No ako som spominal v uvode tak mam rad aj take stretnutia s kamaratmi alebo taku pohodu s priatelkou a tieto dve veci mi chybaju.
Premyslal som ze kde si najst novych kamaratov ale neprisiel som na nic. Pri tom sporte stretnem sem tam nejakych novych ludi, ale opat je to take velmi prilezitostne. Ked sa s niekym stretnem raz za mesiac-dva tak to hovorim asi vela. Mozno by to chcelo mat kamaratku a priatelku v jednej osobe.
Neviem ci toto je iba moj problem, alebo zijeme vsetci taku osamelu dobu, kde stretnutia s kamaratmi su uz minulost a vsetci su radsej zaveseni na telefonoch a pocitacoch.
Ak by ste mi vedeli dat nejaky rozumny tip kde spoznat novych ludi, ci uz si najst novych kamaratov, partiu alebo aj spoznat priatelku tak by som bol vdacny.

miki26

Neviem no niekedy som mal tiež podobné pocity, keď riešil som, čo bude po VŠ doma. K tomu som pomerne silný introvert a ocitol som sa odrazu sám no, lebo doma som sa nezdržiaval v poslednom čase a exkontakty boli na bode mrazu. Však to poznáš.

Dostal som sa z toho pomerne slušne za ten rok, čo mám po škole. Nemyslel som, že pôjde to tak jednoducho. Dá sa povedať, že v utorky, stredy chodíme večer komplet partia hneď po futbale si aj posedieť niekam na 2-3 hodiny do takej polnoci. Pondelky zase chodím s kamarátom trénovať mládež v šachu na 1,5 hodiny. Nedele hrávam šachovú ligu, kde spolu s 8 hráčmi svojho tímu po zápase tiež vždy posedíme si vo svojej klubovni prípadne v aute nejakú tú hodinu až dve a rozprávame sa nielen o šachu. Býva tam pomerne veselo. No k tomu štvrtky (občas piatky, keď sa nudím) trávim sám väčšinou na 2 hodiny idem ešte na bazén.

Fakt za ten rok som spoznal športom nejakých 30-40 nových ľudí v rozmanitých vekových kategóriach. Šport je veru mocná zbraň, netušil, že až taká, čiže rozmýšľaš dobre, ale skúsil by som to viac rozbehnúť ešte :D Dá sa povedať, že tiež mi chýba v meste akurát taká kamarátka, s ktorou by sa dalo robiť niečo v soboty večer.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.