Priateľka odmieta sex

Príspevok v téme: Priateľka odmieta sex
peter65

Čaute. Mám od marca 2015 priateľku. Je medzi nami vekový rozdiel 7 rokov. Je veľmi pekná, má super postavu, je inteligentná, študuje VŠ, šikovná, pracovitá - navarí, napečie, poupratuje, brigáduje. Problém je v tom, že ja som jej prvý vzťah. To je ok, ale vidím na nej, že odmieta sex, pravdepodobne je panna. Pár krát sme spali veľa seba, ja som sa snažil aj o niečo viac, ale videl som na nej, že má zo mňa stzrach a nechce sex. Mne to prekáža, je to fakt suepr dievča, ale sex je vo vzťahu veľmi dôležitý a chýba mi to. Stojí ma to veľa námahy, aby som sa ovládol, keĎ som s ňou a ja vidím, že ona nechce.
Rozišli by ste s takým priateľom/priateľkou? Vďaka za rady.

Nina.

Rozíď sa s ňou. Bude to pre ňu len dobré. Lebo takto pravdepodobne príde o panenstvo s tebou, ktorý si ju absolútne nezaslúžiš ani nevážiš.

wtf???

Chudera priatelka. Dufam, ze rychlo zisti co si vlastne zac a rozide sa s tebou. Nezasluzis si ju.

Btw na mna priatel cakal rok ;)

mandragora12

Keby si mal to dievča uprimne rad a keby si ju lubil, tak by si na nu pockal, kym sa bude citit pripravena na to, aby ten sex sama chcela. Z toho, co pises, je evidentne zrejme, ze ju nelubis a ze ti ide iba o sex. Ona je panna a ty si pretiahol uz 10 zien. Vies co, poviem ti, ze o takeho chlapa ako ty by som si ani bicykel neoprela. To dievca je pre teba prilis dobre, a vobec si ju nezasluzis. To najlepsie, co moze to dievca spravit, by bolo, keby sa s tebou rozislo cim skor a naslo si partnera, ktory ju bude uprimne lubit, vazit si ju a nepojde mu iba o sex.

[zruseny37]

Ak je taký problém ešte pár mesiacov si pomáhať sám, tak s ňou nebuď... To nie je láska ani v náznakoch. Je rozdiel vyspať sa s niekým prvýkrát a opakovane.

peter65

Tak som sa s ňou porozprával, síce cez net, ale odpovedala. Je panna a že sa na to ešte necíti. Veľmi ma tým nepotešila, zase s ami nechce čakať ďalšie mesiace.