Velmi chude lytka... 27 cm obvod som zufalaa

Príspevok v téme: Velmi chude lytka... 27 cm obvod som zufalaa
hroznyzivot2

ahojtee viete mi poradit nejake cviky na lytka ? okrem cvicenia na schodoch ktore vobec nepomaha?a tazke vahy nemozem dvihat kvoli zdravotnym tazkostiam .... vsetky leginy su mi volne jedine na lytkach ...rukyy mam hrubie jak lytka velmi sa za to hambim nenavidim preto aj letoo ....nikdy nenosim kratasya sukne na to ani nepomyslim....mam 24 rokov som sice len 150 cm vysoka alee hambim sa za svoje palickovee lytka neskutocne ma to ubiija moje sebavedomie je uplne na dnee je tu niekto taky kto ma podobny obvod lytok ?? nech aspon viem ze niesom sama dakujem

lu222

Michael067: a toto odporúcas na zväcsenie alebo zmensenie lýtok??
myslím si ze mne by len zmohutneli tou zátazou

Michael067

Jednoduchá pomoc, nasadni na bicykel zaraď ťažší prevod a šlapaj do kopca.
Toto zabralo každému, avšak je potrebné to trénovať pravidelne inač to nemá zmysel.

deni121

j asom v tehotenstve pribrala 15kg ale vsetko islo na zadok boky a brucho a to bol teda otras lebo ruky a nohy uplne tenke ani gram tuku a stred tela ako velky ako terc tak ze sa ani nepokusam pribrat lebo to vyzera este horsie a vôbec to nepomože a lu222 ma pravdu je to v genetike a stym sa neda nic robiť

deny121

lu222 memožeš mi dat tak 3 cm z tych tvojich fakt baby ja som si teraz odmerala obvod a mam 32 a výska približne 162

lu222

a ja s tým uz bojujem vyse 5 rokov, stále su také isté, môzem sportovat, dietovat kolko chcem vsade schudnem len na lýtkach nie. A chudnút len kvôli lytkam si nemôzem dovolit inak budem mat podvýzivu..v BMI som na hranici medzi podvahou a normalnou vahou

je to genetické, zial nič z tym nemôzeme urobit, niekto sa trápi pre chudé niekto pre hrubé lytka. Mozno tebe by pomohlo keby si nabrala svaly na nohach a tym padom by ti zmohunteli aj lýtka, ale vela s tym neurobís, proste je to genetika

lu222

ze velmi chudé?? boze vies co by som ja za také lýtka dala???

ja som stíhlej postavy a vies aký mam obvod lýtok?? o 10 cm viac ako ty, t.j. 37 cm

a teraz kto je na tom horsie??

deny121

tak s tymto som ja už dobojovala, tiež som mala komplexi z veľmi chudich lytok, teraz mam 33 s uz som to prekonala, pozri sa okolo seba ake ženy nosia sukne, šaty maju nohy aj veľmi pekne ale aj tučne , krive , hrčate a ake maju ego , v živote som stretla ľudi ktorí mi povedale že preco nenosim sukne ake mam pekne štihle nohy a ine chudery si zo mna utahovali a ked som nad nimi porozmýslala tak to zrovna dokonale krasavice vôbec nebol, a zvitazila som nad nimi tak ze na ich hlupe poznamky som pouzila to v com oni nevynikali napr, jedna kolegyna v praci ma asi 148cm nosi stale len vysoke topánky ajej som povedala že som na tom so svojimi nohami ovela lepšie ako ona so svojou výškou a a velkymi hrcami na kostiach ako ma ona a odvtedy ma so mnou pokoj aj ked viem ze by ma roztrhala vecsinou som zistila ze sa posmievaju take tie ktore prave nieco na sebe a v rodine velmi skryvaju a potrebuju niekoho potupit ale ty sa nedaj a vyobliekaj sa a bud za kočku