Vie byt muz romanticky?

Príspevok v téme: Vie byt muz romanticky?
Lalilala

Sme spolu asi pol roka, no pozname sa uz asi 4 roky. Vsetko je super, strasne si rozumieme, mame spolocnych kamaratov, spolocne zaujmy, ale tiez od seba potrebujeme niekedy pauzu :D ja len ze niekedy mi pride tak akoby smutno a tuzim potom aby mi povedal len tak Milujem ta, objal ma. Proste bol romanticky, ked lezime v posteli nie je velmi rad ked som na neho "nalepena" . Nikdy mi nedal kvety, aj ked nikdy nezabudol na moje narodeniny a vzdy som dostala krasny darcek ci aj na valentina. Mozno som len narocna (asi) som s nim velmi stastna len keby toto urobil fakt raz za cas bolo by to dokonale. Zeby ma chytil len tak za ruku alebo nieco.. Aj som mu to hovorila a on mi vzdy povie ze viem velmi dobre ze on romantik nie je.

Lalilala

mam56: Opisem napr. Dnesnu situaciu. Casto sa provokujeme a tak ma dnes napadlo ze to skusim zas. Lezali sme v posteli a povedala som mu Lubim ta. Nic ticho. Tak som zase na neho Lubis ma? A on: jasneee. Pozriem na neho a vidim ako na mna pozera jednym okom, usmev od ucha k uchu. Ja na neho nahnevany pohlad a zacne sa uplne rehotat. Je to fajn hej..sranda, ale keby to aspon niekedy zobral vazne.

Ja nechcem aby sa zmenil nech je taky aky je. Ja len chcem obcas vediet ze ma ma tak rad ako ja jeho.

mam56

My sme sa nenarodili na to, aby sme žili v dokonalom svete. Môžeme sa o to pokúsiť, ale stojí to dosť veľkú námahu.
Ak by bol príliš romantický, tak by sa ti to tiež nepáčilo.
Za to sú zodpovedné naše hormóny, tie ovplyvňujú naše správanie.

mam56

Základom je komunikácia, tá môže byť však rôzna, je lepšie byť taktický ako drastický. Komunikovať možno viacerými spôsobmi, verbálne, neverbálne, vnútorným vyžarovaním, duchom, dobrým jedlom, prekvapením, pochopením.
Ak chceš zmeniť jeho, tak trochu zmeň aj seba. Kto chce dostať, musí aj dať.

[zruseny37]

mam56, iný uhol pohľadu by bol, že ak jej to občas povie spontánne, tak je spraví radosť, a on by sa mal z jej radosti tešiť, keďže milovaných ľudí robíme radi šťastnými.

Lalilala

mam56: Hej asi urcite som na nom zavisla lebo ho lubim a som s nim casto a poviem mu vsetko a vie vsetko. Ja len ze vztah je aj o kompromisoch, nechcem aby bol ku mne taky kazdy den ked viem ze rodeny romantik nie je. Len malickosti, len tak mi dat pusu co urobil tak malo krat. Len tak mi povedat ako ma ma rad. Potesilo by ma to. Vzdy ked zacnem aj taku temu.. Tak zacne zartovat a vtipkovat. Co sa tyka ostatneho vzdy mi pomoze s hocicim cim potrebujem. V tom je uzasny ale tiez vela krat urobim pre neho nieco co chce len on lebo viem ze to ma rad/paci sa mu to. Aj ked mne sa niekedy nechce/ nemam to rada.

Lalilala

idylka: hej je to vlastne len taka malickost ktora by ma dost potesila. Inak je vsetko v poriadku nastastie :) ja len furt nejak dufam ze sa aspon trosku zmeni a ze bude obcas taky "dokonaly muz" on to vie velmi dobre. Ale neriesi to lebo ako som uz napisala nic mu to nehovori..

mam56

Je to všetko pre to tak, lebo si do neho zaľúbená až po uši, si s ním ako tak spokojná, ale chcela by si ešte nejakú tú čerešničku na torte, s višňou nie si spokojná, čo je pochopiteľné, ale aj taká višňa má svoje čaro. Chceš ho prispôsobiť svojej vlastnej predstave, ako typická žena si ho chceš pretvoriť podľa svojich predstáv. Spraví ho to aj jeho šťastným? Myslíš aj na neho? Musel by asi hrať trochu divadielko, aby teba urobil šťastnejšou. Môžeš mu to povedať aj tak, aby takú čerešničku na tú tvoju tortu položil. Ale priznaj si, že si na ňom trochu závislá.

[zruseny37]

Keď povedal, že nie je romantik... Porozmýšľaj skôr nad tým, ako sa k tebe správa celkovo. Ak je všetko v poriadku, tak je to len maličkosť a netreba to zbytočne riešiť, prípadne mu to povedz znova, že by ťa to potešilo.

[zruseny37]

Presne preto som sa pýtala. Nie je na to zvyknutý, pretože predtým so ženou len spával, ale nevyjadroval jej city. Možno nie je až taký romantik, ale možno si len musí zvyknúť na to, že sa k tebe môže správať inak ako ku kamarátke s výhodami.