Pomoc ohladom zien

Príspevok v téme: Pomoc ohladom zien
e36power

Ludia Ahojte, chcem vam povedat moj pribeh, a ocenim najme ked sa vyjadria zeny, takze mam 18r a trpim uzkostou a depersonalizaciou, viem ze tieto veci budu hlavny problem mojho "hendikepu" ale podme k veci,. Dakedy som nemal probem a babami, vyhladavali ma, rozumel som si s babami vsetko klapalo, ale teraz? Mam pocit ze ich nezaujimam, ze ma maju na haku a ze si len myslia ze som niaky ťuťko, mam problem prist za babou a "namotat" ju koli terajsiemu nizkemu sebavedomiu, dievca mi chyba a uz by som chcel zazit podobne udalosti ako predtym, teraz je to len take ze sa dakedy aj s niakou vyspim, alebo snou riesim dajme tomu jednu noc, ale ja uz chcem zase zazit pocity sympatii,vašne atd ako dakedy, moj velky problem je ze nedokaz prist za babou len tak a zacat sa snou bavit len tak ako dakedy, kedy som do toho isiel a aj mi to vislo, teraz sa proste bojim odmietnutia premna je to strasne ponizuju pocit keby ze ma odfajci a este v tychto nelachkych casoch,viem ze ked sa stohTo dostanem vsetko bude ako dakedy, len co mam robit zatial kym to pride? Ako si mam proste najst niake dievca, je pravda ze som vyberavy, ale na co mam byt a niekym kto bude len pekny a nebude ma pritahovat a budem vtom vztahu nestastny, vopred dakujem ked sa vyjadrite, majte sa :)

e36power

Miska: mas pravdu stym ze sa tak neprezentujem ako dakedy, dakedy som bol ukecany, zabaval som ludi, teraz sice tiez niesom ticho, ale nie je to ono, som viac serioznejsi a kludnejsi ako predtym, dakedy proste baby behali za mnou, vyhladavali ma a teraz to uz tak nie je a mam kusok obavy, mas oravdu, predsa som este mladsi, tak sa to hadam zlepsi, tak dakujem za odpoved ;) vazim si to

miska89

Ahoj, v postate si ešte celkom mladý, takže myslím si že báb sa ešte nabalíš dosť keď dostaneš problémy pod kontrolu liečbou.. ono je to tak že teraz si uzavretejší a baby v tvojom veku idú najmä po takých tých extrovertoch čo dávajú o sebe vedieť. Možno by si mohol za čas skúsiť nejakú zoznamku, prípadne si konkrétne dievča prilákať a "nahrať" cez internet, možností je dneska viac :)