Odchádzam odtiaľto

mixta

Baby, prestante sa tu strapnovat konecne. Ze vas to bavi.
Co tak vylozit si nohy a dat si dobru kavu alebo kolacik?
Ked nejde o zivot nejde o nic, ci?

Slobodna

Bolo to myslene uplne inak ale vy prekrutite uplne vsetko. Ako som inych urazala? Nadavala som niekedy niekomu do zakomplexovanych chudier tak ako vy? Nikdy. Si uvedomte, ze tu ste na internete a nie v Ustave dusevnych chorob, kde musia byt k vam vsetci mili. Lebo vy mozte urazat a nadavat inym, len nikto to nesmie robit vam :)

Moireal

Toto forum je o vludnych slovach a sucite, ty si ho zatial velmi neukazala. Ja som si svoje odzila, mne nemusis vraviet, co pochopim. Ucim sa kazdy den ale povedala som to ako som to citila a podla svojho najlepsieho svedomia. Ak si ty jednala aj podla svojho, beriem.
Ja niesom ovca ktora uraza, vyjadrila som sa slusne, co sa mi na tvojom prispievani nepacilo. Nerada sa pustam do hadok, ale tvoje spravanie je do oci bijuce.
Ale asi mas k tomu dovod, nesudim ta. Len ti prajem, aby si mohla zacat viac verit ludom a byt stastnejsia. Prajem to aj sebe, lebo mne tiez mega vela ludi ublizilo.

Slobodna

V zivote, vo svojej profesii a na tomto fore, som sa naucila, ze nie je dobre otvarat svoje srdce inym. Na buduce vam bude vadit a klat oci niekto iny.
Ked absolvujes napr. aj tu Albertovu, tak mozno pochopis.
Len ovce urazaju a skryvaju sa s davom.

Moireal

Slobodna, mne sa tiez neda nevyjadrit sa. Poviem na rovinu, sposob tvojho pisania sa vyznacuje chladnou aroganciou a vyzdvihovanim chyb druhych.
Toto forum je v prvom rade o pomoci pre tych, co o tu pomoc ziadaju. Ci uz formou rad alebo nazorov na danu temu. V ziadnom pripade to nieje o napadani ludi za ich nazor.
Respektujem kazdeho nazor, aj tvoj.
Dakujem ti za radu v mojom prispevku.
Ale zial tvoje spravanie tu naozaj krici. Mozno si myslis, ze ked sem prispievas par rokov na rozdiel od nas, co prispievame par mesiacov, mozes urazat nazory inych, ale nieje to tak. Viackrat som bola svedkom tvojho vysmievania sa a urazania inych ludi.
Naozaj som si nevsimla take chovanie este u niekoho ineho aj ked je pravda ze sem chodim kratko.
Toto nema nic spolocne so zavistou ani ziarlivostou. Nieje ti totiz co zavidiet.
Snad to pochopis, nemyslela som to zle ale stojim za pravdu.
Pokial sa jedna o idylku, viackrat som videla ako si ty iniciovala hadku. Ano, spravila chybu a mala sa ospravedlnit, ohladne ip adries sa vyjadrovat nejdem, nemam na to poznatky a co sa tyka Multilevel, tej by sa mal naozaj ospravedlnit ten co jej manipuloval s nickom, suhlasim.

Slobodna

Ano, opisala si ma uplne presne :) A ja to zas vidim tak, ze som tu casto branila inych, aj seba. Zial zenska zavist a ziarlivost je bezodna.

what

Podla mna si zakomplexovana bezdetna stara dievka vo veku 35 az 38 tipujem a cely tvoj zivot je toto forum. Tiez neohovaram len vysvetlujem ako to vidim. Vyjadrujem sa pretoze sa to tyka nas vsetkych. Je mi ta uprimne luto.