Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokážem sa uspokojiť

Príspevok v téme: Nedokážem sa uspokojiť
Emm_Befree

Ahojte. Mám 15 a masturbujem. Vždy si začnem dráždiť klitoris, ale akonáhle začnem cítiť nejaké tie "príjemné pocity" - samozrejme nie orgazmus :-D, tak musím prestať. Akoby som tie pocity nedokázala zvládnuť. Raz mi to nedalo a zapla som si porno na ktorom si dievča dráždilo klitoris a pozerala som, čo robí... Myslela som, že niečo robím zle! Ale robila som to isté čo ona! Tak prečo ona to zvládla a dráždila sa tam 15-20 minút a ja chvíľku a musím prestať?! Čo ak keď sa odhodlám a príde na sex tak to nebudem zvládať a vytiahnem mu ho... a zdupkám?! Asi je to blbo formulované ale ja fakt neviem, ako by som to inak napísala :-D.
Je možné, že na to nie som pripravená pretože som mladá? Pritom dievčatá v dnešnej dobe masturbujú v 13-ke a prídu o panenstvo v 14-15-ke. :-(
Ďakujem vám za seriózne rady. :-)

čistá láska

Musíš prestať, lebo vnútri cítiš, že by si to nemala robiť, že to nie je dobré. Ten hlas má pravdu. Asi to robíš ako prípravu na sex: akoby bola hanba, že zdupkáš a naopak, akoby bol úspech, ak by si sex prežila. Možno si predstavuješ sex ako niečo, po čom budeš mať dobrý pocit, že si to zvládla, dokázala. V skutočnosti by bolo lepšie, keby si zdupkala alebo ešte lepšie ak by k sexu vôbec nedošlo.

Sex - alebo lepšie milovanie má byť darovanie seba, celej svojej bytosti, čiže duše i tela druhej milovanej osobe. Aj druhá strana to má takto prežívať. Je to darovanie úplné, bez výhrad a navždy, čiže do smrti. Druhému vysielam posolstvo: som naveky tvoj, sľubujem ti vernosť. Mať sex s niekým je teda ako svadba. Má to byť ako na svadbe - oficiálny sľub a následne akt milovania ako potvrdenie manželského sľubu. Toto je láska, ktorá sa dáva pre šťastie druhého. Čo hovorím pri obrade, to isté hovorím i pri pohlavnom akte. A pohlavným stykom sa manželia stávajú jedným telom aj jednou dušou.

Každý iný dôvod na sex je zneužitím tela aj lásky. Najčastejším dôvodom je túžba urobiť dobre sebe - za pomoci tela druhého. To je sebecké použitie druhého pre svoje chúťky.

Telo ženy je darom pre jej manžela a telo muža je darom pre manželku. Preto je panenstvo také dôležité. Je to krásny svadobný dar, keď muž vie, že jeho vyvolenú nemal nikto pred tým a aj keď žena vie, že jej muž počkal práve na ňu. Muž je hrdý na svoju ženu, lebo určite mala nápadníkov, ale ona odolala - pre neho, a to ešte v čase, keď ho nepoznala. Získal perlu a miluje ju pre to ešte viac.

Si panna a netušíš, aký veľký poklad máš, chceš ho len tak zahodiť. Rozmýšľaš o sexe s niekým, o kom asi neuvažuješ (v pätnástich) ako o svojom budúcom manželovi. Chceš mu dať svoje telo pretože asi chceš vyskúšať tie pocity, aké to je. Ale nechceš mu dať aj svoje myšlienky, názory, svoj čas a svoj život, nechceš sa k nemu pripútať a starať sa o neho z lásky. Možno ti až tak nezáleží, aký je, hlavne že sa mu páčiš a chcel by sa s tebou pomilovať. A to je zle. Sex je záväzok nie zábavka. Po takom nezáväznom sexe dievčatá cítia aj výčitky, čo je úplne logické, len to máloktorá prizná (predpokladajú, že iné necítia žiadne výčitky a tak sa za to hanbia, že ony cítia). Tie výčitky sú za to, že sa dali niekomu, kto sa na nich uspokojil a potom išiel svojou cestou ďalej, že si to nevážil, že sex s nimi zobral ako bežnú súčasť života, že ich využil a nechal tak. Lebo vnútri každá žena túži byť chcená a milovaná navždy a to sa nenaplnilo. Zlomené srdce a vedomie, že panenstvo je preč, vzal si ho niekto, kto za to nestál. Je to v skutočnosti zneuctenie ženy, jej zneváženie. Aký paradox - svet hovorí, že mať postupne sex s viacerými (čo predpokladá viaceré rozchody = odmietnutia a využitia) je in a OK.

Aj masturbácia je zlá, lebo príjemné sexuálne pocity, ktoré mám prežívať s manželom a ktoré majú upevňovať náš vzájomný vzťah, si kradnem iba pre seba, pre svoje sexuálne uspokojenie. Masturbácia učí egoizmu a po čase vedie aj k závislosti. Mnohí, čo masturbujú, už potom nemajú záujem o vzťah s druhou osobou, lebo si vystačia aj sami.

čistá láska

A myslíš si, že je správne, že dievčatá masturbujú v 13-ke a prídu o panenstvo v 14-15-ke?

Nemali by sa skôr za to hanbiť? Veď kým sa vydajú, ktovie koľkým chlapcom budú v posteli dokazovať "lásku". Nemalo by sa hanbiť aj to dievča, čo sa nahrá ako masturbuje a dá to na net? Nemal by sa hanbiť každý, kto vystupuje v porne?

Prečo tak všetko nekriticky preberáš, akoby to tak malo byť? Lebo tak to byť vôbec nemá...

Šmirgel

ahoj, no, ja som chalan, ale predpokladam, ze pricinou tvojho problemu moze byť aj to, že si s tym zacala nedavno, a ak nie tak potomsa mozes spytať aj gynekologa, oni musia mať takychto otazok kopu, a ak sa hanbis, tak si proste povedz , za nie si prva co sa to pyta a vykasli sa na stres.
Ak ti to je az take blbe, spytaj sa mamy.
;-)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.