Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suseda nám trávi mačky!

Príspevok v téme: Suseda nám trávi mačky!
panthera

Zdravím vás, milí ľudkovia, obraciam sa k vám o pomoc...Máme susedu, staršiu zákernú pani, ktorá nám otrávila už cca 12 mačiek...najprv sa nám mačičky začali jedna po druhej pomaly vytrácať...proste sme si mysleli, že len odišli alebo sa niekam zatúlali, stratili...lenže potom sme ich našli na potoku skapaté, pena okolo papuľky...potom nám už skapínali na dvore, v chlieve. Jeden deň boli zdravé ako ryby a zrazu na druhý deň nechceli žrať, mali strašné kŕče, trpeli...umierali aj 3-4 dni a síce sme zavolali aj veterinára, ale už bolo neskoro. Ten len potvrdil naše podozrenie, že boli otrávené. Vraj jedom na slimáky...a tá naša suseda taký jed má, to viem, a takisto viem, že neznáša mačky...napr. jeden deň sme mali čerstvé mačiatko - kocúrika, novorodenca. Ona sa cez plot spýtala že čo to tam máme, a my že mačiatko. Na druhý deň sme ho našli stuhnuté, skapaté, znovu pena okolo papuľky...aj sme jej hovorili že ju dáme na súd a pod. ale ona si nedá pokoj...v piatok nám otrávila našu najobľúbenejšiu mačičku, Micku...no hneď ako som videla že nie je vo svojej koži, volala som veterinára a ten ju ešte našťastie stihol zachrániť. V sobotu neprišla na raňajky čierna mačka, Pantherka. Myslela som že ešte príde. No nebolo jej ani v nedeľu, ani v pondelok...v utorok som je našla skapatú v senníku pri našej záhrade, a znovu akoby v kŕči, pena okolo papuľky...proste ja už neviem čo mám tej ženskej povedať aby ich už nechala na pokoji. Sú to predsa živé tvory, ktoré jej nič neurobili, tak prečo im robí zle, prečo sa na nich vŕši? Nedá sa to riešiť nejako právnou cestou, cez políciu alebo Slobodu zvierat? Veľmi prosím, poraďte, už sme zúfalí...Ďakujem

BJ 2

zdradca - dalsi co nevidi rozdiel medzi zabitim macky a cloveka. smutne. Nehovorim, ze je to idealne riesenie, zabijat ich, ale napisat taky prispevok ako ty, to uz hranici s mentalnym zdravim.

Ehmo

Mat 12 maciek je trosku chore .... prajem vasej susede pevne nervy a dostatok jedu na slimaky. Viem si predstavit, ako to u vas vyzera, ked sa chcu mnozit, skriekanie a mnaucanie kazdu chvilu. Ta suseda by zasluzila medailu a vam prajem to co chcete dopriat jej, teda nazrat sa toho jedu.

zdradca

Mam ten isty problem,ze nam macky nejak zmiznu po case.
Myslel som,ze to kuny,ci lisky co sa pri plote ponevieraju,no ze by ich niekto travil ma nenapadlo. Az teraz ked som si precital tvoj clanok.
Moja rada znie. Otravte susedu,hlavne nenapadne. A kedze pouziva jed na slimaky,tak tymto jedom. Nebude to podozrive,klasicka samovrazda. Len nesmiete po dedine,ci okoli domu rozhlasovat,ze to ona vam travi,ci travila macky,lebo ste hned podozrivy.

Mino7

Aj ja mám suseda, jeho mačka chodí SRAŤ ku mne, nemám nič proti mačkám, ale keď niekto chce mať domáceho miláčika, tak nech si zbiera po ňom exkrementy a nie žiadny sused. NEČUDUJEM SA TEJ VAŠEJ SUSEDE A DRŽÍM JEJ PALCE!

NinaAndy

O moj boze.. chudence...a este ked k tomu milujete macky ako ja... Tak ja uz by som to asi nevydržala, lebo ak nič neurobíte a budete mať viac mačiatok, tá suseda Vám ich bude tráviť ďalej. Ak Vám ich otrávila vonku, tak si ich zoberte do vnútra. Ak nič iné nepomôže, povedzte jej, ze ak Vam bude dalej travit macky ze to s nou skonci zle!!!! A ze otravite tu blbu tetku!!!!!(prepacte za toto, ja uz by som fakt trpezlivosť nemala)

url

Gima , vobec nevies co macka je za zvieratko, nejake zaplatane diery v plote ju nezastavia, macka je sobodny tvor a nic ju nezastavi. inak ak si susedia pestuju zdrave potraviny nie tie co dostat v shopoch a marketoch co je cisty kontaminovany odpad , a este minule som pozeral dokument , macky su premnozene a ma to katastrofalne nasledky na drobne vtactvo, ochranary v zapadnych krajinach varuju ,obrovsky ubytok vtactva na ktorom sa znacne podielaju premnozene macky ktore ich intenzivne lovia. macka neni taky nevinny tvor ako sa ti zda, moj nazor je ze ludska hlupost je daleko nebezpecnejsia a surovejsia ako par maciek.

Gima

Ja sa držím hesla: Ži a nechaj žiť.
Susedia by si mali poplátať diery v plote. Ludia sa zbytočne rozmnožuju a berú životy nevinným stvoreniam, len preto, že nevedia cítiť empatiu voči nemým tvorom. Obzvlášť staršia generacia trpí kretenizmom a duševnou malosťou. Akokeby neexistovali obchodné reťazce Tesco, Lidl, Billa a iné. Radšej sa uchyluju k vraždám, totalni bezbožníci.

Brena

Dobrý den, reagujem na všetkych milovníkov a ochrancov mačičiek! Už 20 rokov mi chodia susedove mačky špiniť do zahrady kde ja kolenackujem, pestujem a staram sa aby som mala peknu zahradu. Viete si predstavit ked vam chodí 5 mačiek močiť a srať na vasu upravenu zahradu? takze sa nejedna len o prebehnutie chudeniec maciciek, ktore maju pravo behat po mojom pozemku, nosiť skapate, vtaky, ničit zahradny nabytok a to nespominam chorobu toxoplazmu, a lopaty hovien čo každy den vynasam Mojej susede som x krat po peknom dohovarala, pozvala na kavu , nič nezabera. Kupila som si ultrazvukovy odpudzovač na mačky, v hodnote 100 eur, pribila klince na plot nič nezabera.Bola som aj u policajtov. Nič. Jediné riešenie? Skantriť, zabiť,otraviť.

Mira533

Tak fuuu....rozum stoji nam tu vsetkym...faktsme ao blchy tejto planety...si uvedomte ludia ze MY sme premnozeny...a chudera suseda...dufam ze co ludia vypustaju cinmy a hubou zo seba sa kazdemu vrati...pomoct!??? Iba seba...a svoje...nedivim sa ze sa rutime do priepasti...vsetky kocky ktore sa mi tu potuluju som dala sterilizovat...a nie su moje...
Verim ze vsetko sa vrati stokrat...a kolko zvierat baaabaaa zahubila tolko bolesti si zazije aj ona sama .Zasluuuzi si...
A vy co tak fandite detto....ste sama laska...
To zvieratko nemoze za nase mury....pomoz aj na ukor svojho pohodlia!!!!