pokus o samovrazdu

Chilli

hej,všímajú si to všetci okolo mňa.keď mám depky,tak nedokážem NIČ,ale fakt nič robiť.len ležím hladím do blba.ničím sa tak,že robím hlúposti.ale ja to nechcem,to robí to moje skazené ja.to ja,ktoré hnije zlobou...ničí ma psychicky,stále mi hovorí,že život je nanič,že nemá zmysel žiť.chce aby som sa zabila,rezala,ubližovala si.nedovolí mi normálne žiť,vidieť to pekné na živote...wow...ja som konečne vyjadrila slovami to čo cítim...to sa mi naozaj nikdy nestalo,lebo nikdy som to nedokázala vysvetliť čo cítim...ďakujem ti...

Chilli

čo ma najvic trápi?jednoznačne JA...je to akoby som mala dve osoby,jedna som ja a tá druhá ma ovláda,ničí mi život,robí zo mňa trosku ja sa len bezmocne prizerám a nedokážem proti nej bojovať

lajky

Vidis chilli, myslim, ze peniaze su dolezite, lebo ti davaju slobodu, kupis si za ne kupu veci, ktore ta potesia, ale su dolezitesie veci, ako napr. pekne vztahy, aj zdravie a pod.... co teba najviac trapi?

Chilli

lajky,to som len tak povedala,nemyslela som tým teba.skôr som narážala na seba.lebo ja som pachtila po peniazoch a myslela som,že mi prinesú šťastie...ale odkedy ich mám,tak som stále v depresii:(

lajky

a co u teba znamena hore? nechcela si skor povedat ze ak mas stupnicu od 0 po 100 vyletis tak na 50 a potom zas padnes na 0??? A niekto mozno vyleti padne zo 100 na 50 a kazdy si kmita na tej svojej urovni, hmmmm????

123456

lajky ale niekto to hore a dole tak tazko nepreziva.... niekto to preleti ani nevie ako, a iny sa zasa trapi ako somar :)

123456

lieky nechcem.... ja sama ludi posielam za psychiatrami, ale sama si neviem poriesit problem :) moj brat ma maniodepresiu.... tazka choroba... berie lieky.... ale ja mam stale pocit, ze to zvladnem aj bez nich...