Zapal stitnej zlazy

Príspevok v téme: Zapal stitnej zlazy
tamara6

prosim vie niekto poradit? mam zapalenu stitnu zlazu, je opuchnuta po oboch stranach, velmi bolestiva uz dva tyzdne, mam uz dva dni teploty. doktor povedal za zapal a ze mam uzivat nieco od bolesti, to vraj zmierni aj zapal a poslal ma domov. nevladala som oponovat, doktori su proste kapitola sama o sebe.. esteze je tu partia ludi, na ktorych sa da obratit ...vdaka vopred!

redka

A kde si ten candex hladala? Na iherbe ho maju, aj cez hoogle ho mozes skusit objednat, len im napis ze mas zaujem.

trojklanny

tamara6, nemáš byť z čoho zúfalá,teraz je to jednoduchšie ti poradiť,keď výsledky sú jasné na hypertyreozu. A ten biely povlak na jazyku svedčí o kandide,ako píše RNG.
Len doplním,že to môže pochádzať aj z ústnej dutiny,zo zubov. A bohužiaľ sa budem asi opakovať,ale máš sústavne prísun niklu,ktorý napomáha práve baktériám candidy albicans,chelatovať to môžeš niacinom alebo EDTA.
V neposlednej rade ti navrhujem vyhnúť sa potravinovej pliesni,je fakt nebezpečná.
Kortizon by som ja nebral,aj keby bál za darmo. Na detoxikáciu sa môžeš dať,až po vylúčení baktérií a pliesni,inak bude neučinna, pekný deň.

RNG

Tamara, biely jazyk znamena velmi pravdepodobne candidove a plesnove infekcie v tele. Pozri ako na to ist cez Google.sk pod candida a mojim nickom. Zaklad proticandidovej kury je vynechanie jednoduchych cukrov a vyrobkov z bielych muk a branie oreganoveho oleja, kokosoveho oleja, mikrovlaknin a kvalitnych probiotik
Pripadne aj berberinu a candexu, ked to chces urychlit.
Plesne aj candidy produkuju rozne toxiny, vcitane neurotoxinov a karcinogenov, takze je velmi potrebne sa ich zbavit pre zdravie.
A nevypestovat si ich krmenim cukrami a vyrobkami z bielych muk.

tamara6

RNG cim odmorit? uzivala som koloidne striebro, spirulinu, chlorelu, digestive enzymes, psyllium, protokol dr. berksona. takisto mam za sebou tu protiparazitnu kuru od dr.clark. ja uz fakt neviem co robit. zda sa mi ze cim viac doplnkov uzivam, tym viac chorob sa na mna lepi. to je uz treti zapal tento rok, vzdy mi vyrazi na inom mieste. jedine co som este nerobila je protiplesnova kura, ten candex sa proste neda zohnat. na internete mi vzdy vyhadzuje ze ho neposielaju na slovensko. jazyk mam uplne biely. :(

RNG

Zapaly su sposobrenr niecim, najma mikrobami, ale mozu byt aj z vyluckov parazitiov alebo rozneho zamorenia.
Potlacenim zapalu protuizapalovymi sa len zapal znizi, ale pricina za nim nie je adresovana

tamara6

no tak z krvi mi vysiel akutny zapal stitnej zlazy a zvysena cinnost. doktor mi predpisal kortizon a ze ten znizi zapal a potom sa znizni aj cinnost zlazy.. boze kortizon! placem od zufalstva a bezmocnosti....

tamara6

dakujem za odpovede. zatial zial viac neviem, mam bolesti uz vyse dvoch tyzdnov, nevedela som ze to je stitna zlaza. az ked som dostala teplotu tak som isla k doktorovi. ten mi zo sono diagnostikoval zapal. nedal mi ale ziadne lieky, vraj musi pockat na vysledky z krvi. po tom, co som trochu citala na internete sa mi to nezda byt spravny postup, a hlavne zapal by sa mal liecit co najskor...

trojklanny

tamara6, veľmi málo informácií o ŠŽ. Hypotyreóza? Hypertyreóza? Zápal? Struma?Všetko je príčinou nedostatočnej funkcie ŠŽ. Príčin býva veľa,preto je aj ťažké poradiť. Sú postihnuté určité vnútorné orgány, len treba viac info.

slavina

A nič viac??A to ste boli u endokrinológa??? Mne pri zápale nasadili liečbu,lebo sa mi následkom zápalu dostávalo do krvi až príliš veľa hormónov.Zápal sa síce po čase vyliečil,ale na ŠŽ sa už budem liečiť na doživotie.