Rozlúčka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlúčka so slobodou
Mia49

Ahojte ,môj priateľ ma ísť kamarátovi na rozlúčku so slobodou s partiou chalanov,maju ísť na jazero,a maju objednanu chatu a udajne nejakú loď neviem ci na vecer alebo den,,,,môj problém spočíva v tom ze sa obávam ze tam volajú ženské a ze sa tam nieco stane ....viete naco myslím!alkohol a ženy a sex a pod!!!!ako sa mam toho pocitu zbaviť?som dost žiarliva sa priznávam a uz len myšlienka na tu akciu mi nedá spávať uz 3 týždne predtým !

Mia49

Takze bol ale len na jednu noc :) dnes sa vrátil a uz je doma ,volal mi pravidelne snad aj kazdu hodinu a pol ze sedia tam sami kamaráti,ze su niekde v lese ďaleko od civilizácie a poniektorí ze uz spia lebo boli hotovi :) potom po polnoci ke mi volal poslednýkrát tak uz ani nevedel co mi vravel lebo si to dnes nepamätá :) takze bola som aj vcelku kľudna ....

aloveu

Tak mu daj dýchať a ver mu :) Keby si mu verila, tak by si nemala obavy... Proste to ber pozitíve, že On Ťa veľmi miluje, že nič zlé nespraví...

Mia49

usmevny_den
ja mu nezakazujem nic,a už vobec nie ked ide s kamosmi na pivo.....ved to je normalne......mne len teraz neda spavat ta rozlucka idu tam asi 15 chalanov a poniektori viem aky su idioti ze si tam niejake slapky zavolaju.....viem ze on zato nemoze,ubezpecuje ma že aj keby neviem co sa tam dialo on nemoze zato že ich tam neviem kto zavolal....... verim mu ale mam aj obavu

Kaliber

Prezyvka ty asi rada mužov, ktorý ti spravia modré z neba sú stále po ruke a nemajú žiadných kamarátov a tak sú závislý iba na tebe už len obojok správny vybrať :)