Rozlúčka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlúčka so slobodou
Mia49

Ahojte ,môj priateľ ma ísť kamarátovi na rozlúčku so slobodou s partiou chalanov,maju ísť na jazero,a maju objednanu chatu a udajne nejakú loď neviem ci na vecer alebo den,,,,môj problém spočíva v tom ze sa obávam ze tam volajú ženské a ze sa tam nieco stane ....viete naco myslím!alkohol a ženy a sex a pod!!!!ako sa mam toho pocitu zbaviť?som dost žiarliva sa priznávam a uz len myšlienka na tu akciu mi nedá spávať uz 3 týždne predtým !

Prezyvka055

Ja by som skor uvazoval nad tym ci som si vybral toho spravneho parnera ked holduje takymto zabavkam. Ale tak kazdeho vec koho ma doma ze :).

usmevny_den

Mia, skúsme sa na to pozrieť trochu do budúcna: to znamená, že vždy keď bude chcieť ísť na nejakú chlapskú jazdu či len s kamošmi na pivo, skrátka niekam bez teba, tak budeš takto hysterčiť? kde je dôvera? o čom je váš vzťah? ak je chlapec nevinný, môžeš ho svojou žiarlivosťou a stíhaním udusiť a ak je naopak schopný podvádzať, chceš s ním žiť?.. súhlasím so sewie, nemá zmysel zakazovať a určite by som tam nešla - to by bol silný trapas. btw-rozlúčka so slobodou je asi nejaký nový fenomém, ja som žiadnu nezažila a to sa mi vydávalo kopec kamarátok. :) nuž ale, proti gustu..

ria333

jasne kazdy chlap ked moze tak na 90percent podvede samozrejme dokym mu to nebude dokazane tak neprizna.

co si myslite to HIV sa ako roznasa kkt si ani len kondom nevedia nasadit potom roznasaju dalej

kamil

Je mi ta luto, ze stretavas len takych.
Mia, nehnevaj sa na mna ale ako tu uz bolo povedane, teba by som nechcel ani "zadarmo". Neboj sa nepodviedol by som ta aj keby mi p..a rovno pred nosom stala, feministky nemusia verit, ale toto co stvaras hm. Vies mohlo by sa stat, ze ti tvoja zavistliva kamaratka nieco natara, ako to medzi vami chodi, a zburas takto manzelstvo. No a este ked su tam aj deti tak dakujem pekne za taku zenu. Fakt si ho neber, ani o rok.

0vecka

bigotna rozlucky su len pre chlapov pre tych ktory nechcu podvadzat hned na zaciatku manzelstva tak si uziju legalne...

u zien je to ine...

Sassska

sex na rozlucke je povinna jazda? wtf? to sa potom necudujem, ze dnesne manzelstva vyzeraju tak ako vyzeraju..sodoma gomora..niektorym uz vazne preplo z tych americkych p*covin

boze, dakujem za svojho chlapa, ktory rozlucku ponal banalnym opijasom a grilovackou s kamosmi..

btw. kto sa chce kurvit, nech sa kurvi..ale naco potom leze do manzelstva???

mirianka

A skadial mas, ze som sama? Som vydata, ale rozlucku sme k stastiu ani jeden akosi nepotrebovali:D A ani moji rodicia, ktori su spolu uz cez 30rokov a predstav si, ani mojim starym rodicom nechybala a predsa mali krasne manzelstvo. Chyba vam robota, potom sa nudite a vymyslate pi*oviny, este ste ani zobrati neni a uz riesite ci vas partner na nejakej trapnej rozlucke nepodvedie? Chory svet!