Internetove zoznamky

krisss1

Ja som sa nikdy prvá neozvala, príde mi to také divné, že chlap sa má zajímať o ženu a nie opačne, ale ja som núdzu na týchto zoznamkách o mužov nemala, denne som si nachádzala veľmi veľa správ, konkrétne teda na Badoo, čiže som si mohla vyberať s kým si budem písať, s kým nie. Momentálne už nie som na žiadnej sociálnej sieti keďže som si práve tu našla môjho partnera a sme spolu už dlhooo :)

0vcatien

0vecka môžeš byť nadpriemerný vo svojej profesii, nedá sa všetko pomenovať exaktne a to ťa robí v mojich očiach podpriemerným a teraz si vyber čo si, subjektívne sa zaradíš sám vysoko nad priemer, ale ja ťa stále budem brať za podpriemer

0vecka

narovinu ako moze byt vecsina ludi podpriemerna ??? ja som si vzdy myslel ze v tomto plati normalne rozdelenie teda je podpriemerna presne polovica

DeniAjp

ja rozmyslam ze sa zaregistrujem na sugardaters.sk lebo som si akurat vsimla, ze to uz konecne mame aj na slovensku, myslim, ze je to popularne hlavne v USA a v skandinavskych krajinach.. co na to hovorite? poznate to niekto? pre mna to znie celkom zaujimavo

kafe

ozývala som sa i prvá, ale nájsť niekoho, kto by ma zaujal tiež nebolo ľahké. Takže som bola rada, že vôbec môžem niekomu napísať. Prišla som sa tam predsa zoznámiť a nie len tak vyhnívať a čakať jak ťava na spasenie.

narovinu

vacsina ludi bude mat vzdy problemy pri zoznamovani alebo v uz vytvorenych vztahoch. preco taka pesimisticka vizia ? predovsetkym nie je to vizia, uz teraz prax ukazuje ako ludia funguju. na prd. staci sa rozhliadnut a trebars aj tu na fore. ci uz sa zoznamuju, alebo su uz vo vztahu. a je to preto lebo vacsina ludi je priemerna alebo skor podpriemerna v emocionalnej inteligencii a sebapoznani, mnohi su zmateni, alebo jednoducho primitivni. nespominam iq lebo je vela ludi s vyssim iq a ich vztahy nie su ine nez vacsiny.
ja uz som menej sklamany z ludi a vztahov lebo neocakavam ze sa nieco zmeni, ani nie som zaskoceny spravanim ludi. vacsinou sa uz len pousmejem a idem dalej.

egyptanka

ahojik,, tam je sami sibnuty uchyl,,alebo zakomplexovany uboziak tam sa najst neda,,total 99% vygumovanych,,cista katastrofa obzvlast na pokeci,, a ja prva nikdy nepisem,,