Krvacanie Dasien

zubok

Ja uz neviem, co podvod je a co nie je a niekedy ma stve, ze tak vela citam o zdravi a veciach s nim spojenymi, lebo potom vidim nastrahy a rakovinu vsade. Kazdopadne si vsak radsej kupim ovo=zel, kt. vypada dokonale a sympaticky, ako nieco co ma podla vzhladu blizsie k plastom, ako k jedlu. Prave vtedy by som mal pocit, ze jem nieco podradne.

andie

poznam take obchody, su oznacovane ako "bio". je ale fakt, ze v supermarkete nekupim bio ovocie alebo zeleninu. len mi proste pride byt cudne kupovat si zeleninu a ovocie, ktora vyzera "dokonale". posobi to na mna prilis podozrivo, ale je to kazdeho osobna vec.

zubok

Ani na chvilu by som neuvazoval nad tym, zde by sa ta zelenina pestovala na biofarmach. Ale Ty azda poznas obchod, alebo dokonca supermarket, kde je zezlenina z biofarmy?? Ja nie. Takze si mozem vyberat akurat tak podla vzhladu a podla chuti. Az raz budem velky, kupim si dom so zahradou na juhu Slovenska a budem si pestovat vlastne zdroje vitaminov. Dovtedy musim nakupovat v supermarketoch a vyberat si podla vacsej ci mensej sympatickosti a atraktivity.

andie

netvrdim, ze lidl je shit, ale uvedom si, ze aj lidl musi profitovat. ta krasna zelenina a ovocie je podla teba pestovana na biofarmach?? ked je tak krasna, tak musi byt riadne postrekovana..tiez mam kamosku, korej priatel je sefom v rybe. vyraba tresku a podobne rybie produkty. tiez rozpravala ako sa vyraba pre vlastnu znacku a ako pre firmy typu tesco a podobne..

zubok

Nemam pod tym hole maso, co si? To by som asi nepisal sem do fora, ale zalobu na vyrobcu tej pasty. Netece mi krv, ani to neboli. Proste to je take, akoby ti z niecoho, coho je v tej paste vela, odumrela vrchna vrstva sliznice. Ked si vyplachnem usta vodou, este to nectim, ale ked idem o 20 minut na bus, tak po cestte citim jazykom v puse, ze mam na vnutornej strane lic take mazlave cosi, co ked vytiahnem na prste, tak je to bleda mokra tenka koza.

kajkan

zubok: aj ja mam vedla pracoviska lidl a rad tam chodim a s tymi vitaminovymi vecami mas pravdu, este tam maju aj dobry vyber a nemaju tam zhnite veci ako v Kauflande. pocuj, zubok a to ked ti ta koza zleze v ustach zo sliznice, tece ti krv? ved pod tym mas len hole meso, ne?