Sikanuju ma

Príspevok v téme: Sikanuju ma
Wounded_soul

Mam 16 nastastie uz odchadzam zo zakladky na strednu. Ale spoluziaci sa mi smiali, ze som skareda, vychrtla a take veci. Ponizovali ma, urazali a hovorili ze nanic nemam a ze ma neprijmu na strednu. Za to ze som introvert som ticha takto mi vo vnutri ublizuju? :(((( nedokazem sa s tym zmierit, nikomu to nechcem povedat, moji rodicia sa medzi sebou len hadaju. Velmi sa bojim aky budem mat kolektiv na strednej :( mam len dve kamaratky, jedna mi odfotila s printscreenom co jedna baba o mne hovori. Stoji tam toto: boli sme super kolektiv s vinimkami ako je ,,moje meno''. ..
:( nieje to nikto kto by o mna stal. Po vsetkom co tuzim je mat kamaratov.

peppy

Ahoj. Ber to ako prilezitost zacat od znova ;) Popracuj teraz cez prazdniny na svojom sebavedomi. Ak si myslis, ze nie si dostatocne pekna, tak zaparacuj na sebe. Zmen styl obliekania, poprip sa trochu primaluj. Ja tiez som introvert, nie som vobec ukecana ale dake kamaratky na strednej som si nasla :) Tak isto ked som bola na zakladnej som dako extra pekna nebola. Momentalne chodim na VS, a som spokojna sama so sebou, a namiesto posmeskov pocuvam komplimenty. Nauc sa mat rada samu seba. Ked nie si spokojna so sebou, tak to vyzarujes aj do okolia, a nemozes ocakavat, ze ta ostatni prijmu.

Wounded_soul

Xem- to mi je velmi velmi luto. Verim, ze si najdes dievca, ktore si ta zasluzi.
Slobodna, xem- zapametam si vsetko co mi pisete, ale je to tazke :/ to dievca, ktore sa mi smeje ma tolko kamaratov, je velmi pekna, dobre sa uci. Kto som ja oproti nej. Som nic.

Slobodna

Niektori ludia sa narodia ako individualisti a to preto, lebo su vynimocni. Bude ti to trvat dlho, pokial to pochopis a prestanes sa citit za to vinna. Je to tazka zivotna cesta. Ovela lahsie je zaradit sa do stada a splynut s davom. Ludia urazaju z dvoch dovodov:
1. nemaju na to, aby sami nieco dosiahli, trpia komplexamy, ktore si nikdy pred sebou nepriznaju a preto inych urazaju, aby sa citili lepsi nez skutocne su.
2. Dovolia si k tebe len tolko, kolko im dovolis. Naucis sa branit a tym padom budes prospesna pre svet, lebo budes branit slabsich okolo. I ked nikdy ziadnu vdaku necakaj, ber to s tym rizikom, ze na to vzdy doplatis.
Aj jeden jediny skutocny priatel staci. Daleko prevysi 1000 falosnych.
Hovorili ti, ze ta na strednu neprijmu a predsa ta prijali :) Budu ti to v zivote hovorit casto, no ty im dokazes, ze nikdy pravdu nemali a ani mat nebudu. Bud ta to znici alebo posilni.

xem

chodil som s dievcatom ktore pred tym sikanovali ja som si ju zastal vzdy a vsade .. prestali k nej byt hnusní lebo som ju chránil ci doma,v skole atd..
po 3 rokoch chodenia mi povedala ze ma len vyuzila (peniaze ,volny cas , ochrana..) pritom som o ňu vždy stál (uprimne) a za ňou stál ..

netráp sa tým hoc viem ze sa tym trapit neprestanes .. neboj bude niekto kto ťa budem mať rád takú aká si len nezabudni na to časom že sa k tebe postavil v najhoršom a podržal ťa ...

a k tým blbým spoluziakom.. casom to olutuju budeš kočka a budu sa za to hambiť pozri ja mám 21 teraz hoc nevysmieval som sa babám ale občas som mal blbú poznamku ... teraz by som to rád zobral späť .. ;)
a tá kráva ti cielene chcel ublížiť tým čo napísala neber to vážne ona sama si takto lieči svoje komplexy ..