Slipy

slusny_muz

Ahoj David. Ni ja slipy nenosim uz od puberty, mysli. Ale zas nemam rad take boxerky, ktore su volne. Ja si kupujem boxerky (bavlna, lykra, alebo elastan), ktore su obtiahnute. A uz by som ani nemenil za ine. Skus tuto alternativu

niekto

slipy? nikdy. to bolo, ked som bol maly...
nosim trenirky resp. boxerky (ja v tom rozdiel nevidim)
inak tiez mam pocit, ze viac vidno pripadnu nezelanu erekciu...

jozko

ahoj ja somtiez nosil slipy od detsva ale raz som skusil boxerky a uz by som ich nevimenil za nic ine je to super .Ale je tam jedna vec penis si poletuje kade chce a ked sa prezliekame na telesnu vychovu chalani pokukuju .

peťo

Ja nosím tiež od malička slipy. Teraz mám 17 a skúsil som si kúpiť trenkoslipy (boxerky). Zo zaciatku to bol trochu nezvyk, ale rychlo som si zvykol. Penis ma teraz viac priestoru,ale nie privela, ako v trenkach. A v lete sa tam ani tolko nepotim a nemam opary a zodrane stehna pri penise, ako predtym. Slipy si su fajn, ale na trenkoslipach je vyhoda, ze "neobklucuju" penis.

Dávid

Dakujem Vám za Vaše reakcie, no pravdu povediac skúsal som to s trenkami no nevyhovujú mi, je to taký zvláštny pocit, že zrazu mi lieta kade tade a ked je nebodaj erekcia tak to potom je aj vidieť,zaujímavé je však aj to, že moderné spodné prádlo či už slipy, alebo boxerky a trenkoslipy sú úplné priliehavé a presne kopírujú penis a ostatné, no a ked niekde idem na kúpalisko, do sauny či kdekolvek kde sa prezliekajú chalani a muži tak je to jasné že drvivá väčšina má slipy, a čoraz častejšie tie priliehavejšie, tak neviem, ale asi zostanem pri svojej klasike, chcel by niekto popísať aj o slipoch mimo tohoto tak dajte vedieť, zajtra sa pozriem

Miro.

Má to čiastočný vplyv, najm§ na dokrvovanie a vzhľadom na tesnosť aj možné nepríjemné bolesti, zvlášť, ak si nebol dlhšie vyprázdnený... Yreba volnejšie oblečenie, napr. trenkoslipy a nohavice šité podľa toho či si ľavák, alebo pravák - teda nosenie-visenie penisu v kľude. Ak by si mal otázku na zahnutie penisu, je to prirodzená vec, ako i to, že je samozrejmé, že jeden miešok je väčší ako druhý... Čau.

Ján L.

Dávid. Úplne súhlasím s Vladom M. Je to otázka zvyku, začať nosiť, aspoň z úvodu vhodnejšie prádlo. Viem, zvykol si si, dokážeš "to" mať v slipoch vhodne upravené... Ale to z psychologického hľadiska stačí -mať tie slipy - len vtedy, ak ideš do spoločnosti, kde pohľad kde koho občas zablúdi...
Áno, všetko čo si písal, či to má vplyv, je správne. Nemusí priamo spôsobiť neplodnosť, ale má to vplyv na potenciu, erekciu, atď...
To by chcelo osobný rozhovor... :-)))
Mám s tým dostatočné skúsenosti... negatívne...

Vlado M.

Pokiaľ môžeš, skús si obliekať volnejšie prádlo... Slipy,zvlášť ak sú v okolí stehien-rozkroku tesné, stiahnuté gumou-či tzv.patentom, jednoznačne vplývajú aj na prekrvovanie pohlavných orgánov, ale i prúdenie krvy do nôh, ale i na možnosť vzniku zaparenia, potničiek a podobne.
Málokto má možnosť, zvlášť ak je teplo, si cez deň prezliecť spodné prádlo.

Ešte maličkosť. Tesné prádlo, čo slipy sú, pôsobí negatívne vždy.
Porovnaj: obviaž si napríklad ruku obväzom a po pár hodinách si to porovnaj s neobviazanou.
Vhodnejšie, kvôli vzhľadu oblečenia, nech nebudíš zbytočnú pozornosť :-)), sú vhodne tvarované tzv.trenkoslipy, ktoré majú vhodne vytvarovaný priestor na pohlavné orgány a o 5-10cm predĺžené nohavice na slipoch,zasahujúce na stehná.
...ako bude na Teba pôsobiť na krku zapnutá košeľa, ktorá by bola o číslo menšia???

ivan_2

Ahoj.Zaujíma ma aký má vplyv kozie mlieko na ľudský organizmus v surovom stave a aký po jeho skysnutítzv.kyslé mlieko,lebo to kyslé je fakt chuťovka pijem ho 2 L týždenne.Ďakujem za odpoveď.