Totalny flegmatizmus

Príspevok v téme: Totalny flegmatizmus
vendi

urcite si kazdy z nas obcas povie ,,je mi to jedno",,,ale co ak mate taku ignorantsku povahu ktora vam brani doslova zit?mam 22 rokov ale este nemam ziaden ciel,ze co by som chcela dokazat,strasne vela veci mi ju uplne jedno,len mavnem rukou a poviem si ,,ved ono sa to nejak vyriesi",,ale nevyriesi,chcela by som s tym nieco robit ale moja maximalne flegmaticka povaha mi to nedovoluje!!!obcas ma chyti amok,,uz sa zmenim,musim uz konecne konat,spravim hento spravim tamto" ,ale svitne novy den a zas mam vsetko na haku,ale takto to dalej nejde,nemam pracu,ale zato velke dlhy,zachvilu uz ani nebude za co jedlo kupit,ale ze by ma to nejak stresovalo neda sa povedat!!uz to zacina aj mojmu okoliu vadit!!ved neda sa cely zivot prelehnit v posteli a spoliehat sa na nahody!!
potrebovala by som poriadne nakopnut,aby som sa prebudila,nemate niekdo nejaky sposob ako sa presvedcit k aktivite?????

elwin

ja mam podobny problem len u mna to nie je flegmatizmus ale skor taka apatia voci vsetkemu... pri predstave ze bude leto, ze potom bude zasa skolsky rok ma premkne strasna uzkost, neviem si to vysvetlit...