Gynekolog - ružinov

simka214

Stelsa aj ja si myslim to iste, ten pocit ako sa tam citime je najdolezitejsi pre nas zeny:-)Tak prajem vela zdravia a co najmenej zenskych problemov, pekny den:-)

Stelsa

V to dufam aj ja ze uz ziadne problemy nebudu:-)Vybavenie ordinacie fajn, pekne to tam maju. Citila som sa tam dobre, prijemne a to je pre mna hlavne;-)

sysslik

Daduscha volala si? Co si zistila? Som zvedava ci este stale beru nove pacientky, lebo uz som od niektorych pocula aj ze neberie tak teraz neviem co si mam mysliet

simka214

Stelsa tak je fajn ze sa ti u neho pozdava, snad teda nebudes mat ziadne problemy a nebudes ho musiet navstevovat castejsie ako raz rocne, ked treba ist na preventivnu prehliadku. A vybavenie ordinacie, na to co hovoris?

Stelsa

vies co isla som tam hned rano, este nejako pred osmou a cakala som nejaku hodinku. Ale sestricka mi povedala ze mi staci prist okolo deviatej ale ja som isla pre istotu skor tak preto som tam cakala, ale tak nevadi, vsak u kazdeho sa caka. A bola som spokojna, je to fajn doktor a odbornik. Vysetrenie dopadlo dobre takze zase az o rok mi staci ist k nemu pokial nebudem mat ziadne problemy

Daduscha

Už som si to veru pozerala aby som bola v obraze kde sa nachádza tá klinika ale až po tom ako si mi napísala tú stránku, tam som si to pozrela. Tak mu dnes teda zavolám a uvidím čo povedia, ďakujem:-)

simka214

Stelsa tak ako? Ako dopadla prva preventivna prehliadka, spokojna? O kolkej si tam bola a ako rychlo ta vybavili?

sysslik

pozri si, ci uz si tak aj spravila?:-) On ma ordinaciu na Ružinovskej ulici 10, vsak ked tak si skus pozriet ich stranku, pozri tuto je presne napisane akymi spojmi sa tam dostanes www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk. A mal by este brat nove pacientky, pre istotu im ale zavolaj a spytaj sa a po telefone sa mozes hned s nimi dohodnut na prvu vstupnu prehliadku